Относно 50 те $, приятели

• theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Привет, първо искам да поздравя целия екип на сайта за отличната работа която са свършили. Всичко е от 6 на горе, като оценка.

Искам да напиша едно мнение за повечето хора, които забелязвам, че пишат именно в този раздел. Хората са пуснали възможност да вземете 50 долара, почти без никакво ваше действие. Стига сте пускали теми от рода, че няма да изплащат, или да не го правят теста, защото пари няма и т.н.

Всичко започва с регистрацията на сайта, четенето на съответните статии, разбира се и разбирането им, след което решаването на теста. Имате 5 опита, все ще го решите. След което заявявате в коя покер програма искате да ви преведът парите, избирате и след това добавяте псевдонима си, за да се знае, че за вас става въпрос.

На мен лично на следващия ден, тоест днес сутринта получих съобщение в пощата с която съм регистран тук, за да им изпратя копие на лична карта, отзад и отпред, снимка с личната карта и някаква сметка за ток или вода, за по-сигурно го направих.

Прикачих тези 4 снимки от телефона си, пратих ги на security@pokerstrategy.com и сега си чакам бонуса. Дори и да има някакво забавяне, ще попитам екипа, но няма да пускам теми от рода - Те не плащат, не се занимавайте.

Просто е обидно за хората, които седят по цял ден и превеждат статии, правят клипове, учат ви и ви помагат, а вие да едва ли не да им оронвате авторитета, който мисля че е на високо ниво!

Поздрави, Цветомир.
  • 8 отговора
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      евала пич. Успех по масите щом ги получиш.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @theworldleader,

Благодаря ти за споделено мнение!

@ новодошлите,

Ето и малко примери за ситуации, с които сме се сблъсквали, и които водят до забавяне. Повечето са вследствие на непроверени имейли, писане от нерегистрирани имейли, което пречи на отдела за клиенти да асоциира сметката. Много рядко би било технически проблем или нещо подобно.

Често забравят, че има система за съобщения към отдела за обслужване на клиенти тук.

Ако някой не говори английски, с удоволствие ще му/й помогнем във форума с превод.

Поздрави,
      Деси
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Благодаря за бързия контакт с темата ми.
      Смятам, че имейла, който се получава, за да се изпратят копия на документите необходими е прекалено достатъчен с изчерпателната си информация кое как и защо. За това би било добре да го сложите някъде във форума, за да се чете, преди да се пускат теми.

Поздрави и ще се радвам да се засичаме тук, а и защо не някой път на живо, някоя покер среща :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @theworldleader,

Имейлът го получават всички, които трябва да изпратят документи, да не говорим в колко теми вече го има. :) Благодаря за обратната връзка!

На живо ще се засечем, когато отново си ходя до България и си организираме неофициална среща с общността, а ако станеш и Диамант, защо не такава в Германия, където се събират често за ВИП партита нашите диаманти.

Желая ти успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      До диаманта мисля, че ще ми трябват няколко години игри във фиксираните лимити, за да достигна. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ theworldleader,

Зависи от мотивацията ти и инвестираното време в игра и учене. Не бих казала, че ще ти отнеме токова време, даже доста ще се изненадаш.

Поздрави,
      Деси
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Ако се получи ефекта на изненадата, заради времето ми и желанието ми, което мисля, че си личи че го имам - букет от 99 рози за теб в щаба ви ще се получи. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @theworldleader,

:s_cool: Ние пък ще ти пратим диамантена тениска, за да си я носиш!

Успешен старт!

Поздрави,
      Деси