Rugby Player or Poker Player

• yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Здравейте казвам се Ангел и съм от София на 18 години занимавам се активно с спорт - Ръгби и борба.Тази година завършвам средното си образование и най-трудното предстои. Играя покер от 2 години но не сериозно регистрирах се в покерстратеги септември месец 2011г като неприех нищо от написаното в сайта на сериозно.Ноември месец го отворих пак и видях 50$ безплатни минах теста получих 50$ в еверест и играта започна след 2 дни бях със банка от 120$ но след 3 дни банката ми беше 0$ след 70$ долара печалба реших че всичко е въпрос на късмет и играех не покер а комар.Наскоро реших да припечелвам някои друг долар от покер затова правя този блог и се надявам да има хора които дами помогнат.Играя СНГ и МТТ турнири гледам видеа в сайта чета блогове още несъм поствал да анализирам ръце но и това трябва да стане в бъдеще.Преди 1 седмица депозирах 10$ в старс малка инвестиция за да "опипам почвата" на 2-рия ден има 30$ но реших да играя 3,5 снг 9 човека и тхе Биг 4.40 на който кешнах но не достатъчно и банката в момента ми е пак на нула.Не немирам грешките си а съм сигорен че имам много и искам този прекрасен сайт да подабри играта ми. Имам огромно желание да съм добър покер играч но всичко с времето си. Имам една цел след като депозирах в покерстарс получих билети за турнир 100К фрееролл за депозирали касапница голяма е тоя турнир но искам да запиша видео и някой трениор с негово желание даго прегледа и даме насочи към грешките ми и как даги отстраня. Това е цел номер 1 за момента.

След 28 минути почва турнира после ще споделя какво съм направил.

Успех по маситее :)
  • 42 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей yakimov93,

Поздравления за блога, като за началото - желая ти успехи.

Също така имаш една ОСНОВНА грешка от това което прочетох, ти не спазваш BRM, и това е причината за банкрутите ти.

Ако играеш кеш то ти трябват най-малко 25 БИ за лимита - тоест НЛ2 - 50$ банка

Ако играеш СНГ ти трябват 50БИ за лимит - тоест за 1$ СНГ - 50$

Ако играеш МТТ ти трябват 100 БИ за лимит, тоест ако играеш турнири за 1$ вход ти трябват 100$

Това са препоръчителни статистики :)

Митко
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Митко мерси за за статистиките наясно съм с тях но не разполагам в момента с средства за да депозирам се пак все още майка ми и баща ми ме издаржат но при първа възмойжност ще депозирам и играя според написаните от теб статистики а до тогава мисля да играя фрееролите и ако имам късмет и играя правилно да кешна една добра сума за да изградя банка. Имали вариант да запиша някои турнир и след това някои от тренирите ако има свободно време да го прегледа и да ми посичи грешките ?
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Ръката с която отпаднах.

Dealt to yakimov93 [Ah Td]
      Mkaceres: folds
      cata12bt: calls 100
      S-shemak-S: calls 100
      SANTYALBA: folds
      Dodoubleg112: folds
      headshotpro: folds
      petra_ffm: folds
      yakimov93: raises 825 to 925 and is all-in
      55artiom55: folds
      cata12bt: folds
      cata12bt is sitting out
      S-shemak-S: calls 825
      *** FLOP *** [5c As 4d]
      *** TURN *** [5c As 4d] [6s]
      *** RIVER *** [5c As 4d 6s] [8c]
      *** SHOW DOWN ***
      yakimov93: shows [Ah Td] (a pair of Aces)
      S-shemak-S: shows [7h Ac] (a straight, Four to Eight)
      S-shemak-S collected 2050 from pot
      yakimov93 finished the tournament in 11696th place
      *** SUMMARY ***
      Total pot 2050 | Rake 0
      Board [5c As 4d 6s 8c]
      Seat 1: Dodoubleg112 folded before Flop (didn't bet)
      Seat 2: headshotpro folded before Flop (didn't bet)
      Seat 3: petra_ffm (button) folded before Flop (didn't bet)
      Seat 4: yakimov93 (small blind) showed [Ah Td] and lost with a pair of Aces
      Seat 5: 55artiom55 (big blind) folded before Flop
      Seat 6: Mkaceres folded before Flop (didn't bet)
      Seat 7: cata12bt folded before Flop
      Seat 8: S-shemak-S showed [7h Ac] and won (2050) with a straight, Four to Eight
      Seat 9: SANTYALBA folded before Flop (didn't bet)
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Здравейте засега още несъм кешнал от Фрееролите 100к но и съм играл само 2.Днес мисля да изиграя 2 от тези турнира и дано с добра игра влезна в парите. Другата ми цел е да получа статус сребро
    • achko
      achko
      Бронз
      Успех в турнирите адаш, наистина са голяма касапница. Ако имаш фпп точки може да пробваш и тези за 10 точки ($500 гарантирани) и 20 точки ($1000 гарантирани). Там може да кешнеш доста по-лесно според мен.. Също така в Еверест от този месец има доста фрийроли + ежедневния фрийрол на Покерстратеджи общо взето е доста по-удачен вариант за изграждане на банка от покерстарс мисля.
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Адаш мерси за идеята отварям евереста да видя какво става там и мисля даги пробвам тези с фпп точките
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Послушах те и спечелих имам много скромните 1.07$ в еверест но ще се пробвам да си направя с този 1 долар банка в еверест
    • achko
      achko
      Бронз
      Давай смело :) Има и някакви микро СнГ с по 5 цента вход които също са подходящо начало сега когато вече имаш някакви пари. Хайде и да почерпиш като направиш първите $1к :D
    • ddoichev
      ddoichev
      Бронз
      Здравей,

Желая ти успех в покер отношение и в ръгби спорта. :)
      Имам удоволствието да се занимавам с ръгби от няколко месеца. Мога да споделя, че това е уникален и мъжки спорт и доста приятен за игра.

И малко сравнение с футбола :D :facepalm: :D :facepalm:

• yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Уникална игра за хора със сърца радвам се че си изпитал удоволствие от нея.
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Здравейте нищо че си пиша сам де но пак съм общителен :Д моята игра е в застой играя само фреероли и на почти всеки съм на косъм от спечелването на добра сума или кешвам по 20-30 цента и после играя 1-2 турнира с по 360 човека и пак банката е нула днес играх много средоточено в покерстарс на фреерола за депозирали и от 25000 човека стнах 6786 добро представяне но нищо 0.00$ бяха кредитирани по вашата сметка :Д много гадно отпаднах имах стак 45000 като средния беше 12000 и с сет 6-ци на флопа отпаднах от сет 7-мици който излезе на ривара но оценявам играта си като много добра мисля до петък да депозирам малко сума пари но се чудя в 888 или в покерстарс виждам че много "колеги" печелят в 888 и това ме надъхва а и софтуера е добър а и в покер старс с 15-20$ нямам много голям избор за игра трябва да играя на 0.25$ и 0,50$ като нешто тези турнири неми варвят.Ако може някой да сподели мнение 888 или покерстарс за 15-20$ депозит кое е по-добре ?
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Забравих да кажа че играя сякакъв тип снг и мтт
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      За начало се научи да спазваш банкрол. Всяка зала е добра, стига ти да си достатъчно добър. Не ти препоръчвам да правиш малки депозити от сорта на 10-20$, защото за да направиш нещо с агресивен БРМ трябва да имаш доста умения, които, като един съвсем начинаещ, ти нямаш. Учи! Прочети някоя статия, гледай видеота и си харесай някоя стратегия. Започни да спазваш стриктно научените неща и бъди търпелив. Щом нямаш амбиции да се издържаш с покер и искаш да си докарваш по някой лев - това е супер. Не се иска кой знае колко усилие, просто не прави глупости!
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      банката ми вече е 0,46$ кешнах малко от фреерола за депозирали и сега играя 2-рия като се движа добре от 7168 съм 2675 каато сега свърши къснатра регистрация средния стак е 7500 като аз имам малко над 7к надявам се да кешна повече този.
    • achko
      achko
      Бронз
      Отказа ли се от Евереста адаш?
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Да май ще депозирам в 888 и покерстарс в еверест нещо софтуера неми допада а и в 888 и старс е по голям трафика на микро лимитите и се палнят за 1-2-3 минути турнирите и вече банката ми е завидните 0.96$ :Д като мисля утре да направя 2х 0,25$ за 45 човеци и 1х 0,25 за 90 човека и 2х 0,10$ със 360 човека дано да имам късмет и покажа добра игра да мога да направя някаква банка и да започне сериозната игра стискайте палци :D
    • yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      ,2Банка 1.46 много съм радостен че завърших 7-ми на 0,10$ 360 човека и спечелих 1,14 и още 0,32$ от фреерола за депозирали сега ще играя от 20:00 ребуи турнира за българи с вход 0,22$ и мисля да играя още от снг турнирите с 360 човека с вход 0,10$ защото ми върви повече на тях отколкото на 0,25$ а и така ще мога да изиграя 10-11 а не 4 сега ще си почина 15-20 минути и пак сядам да играя
    • Viktorio78
      Viktorio78
      Бронз
      Успех в ръгбито, успех и в покера. Ето един малък клип за надъхване :D

• yakimov93
      yakimov93
      Бронз
      Хаката ме надъха и свърши работа в момента имам 23.80$ като спечелих от фреерола за депозирали 3,15 изиграх един фифти турнир с вход 1,5$ и станаха 5$ играх хипер турбо хандс уп и сега имам 23,80$ мисля да играя фифти турнири докато натрупам по голяма банка