Онлайн помощник

• theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Ето в какво се състои моето предложение и идея.

Да се създаде поне за БГ ( защо да не открием америка ние? ) един онлайн помощник. Тоест, няколко човека, било то на смени, на работно време и т.н., да седят пред компютъра, пуснати специална програма разработена за това и да имат възможност хората да ги питат каквото преценят, относно покера.

Окей, тук има достатъчно стратегии, тренировки, видеа и т.н., но какво по привличащо нов човек тук от това да влезне, да има бутон, който когато го натисне да му излиза прозорец, чрез който има жива връзка с човек, а не с компютър или вече написани статии, новини и т.н.

Питаш го как да играя това, какво ще ме посъветваш и т.н. и той ти отговоря. Разбира се, може да ти отговори с линк към статия, която точно ще му отговори и подробно на въпроса.

Мисля, че е хубава идея и ще се радвам да видя мнението на хората, посещаващи този сайт, играещи покер и разбира се на модераторите, администраторите и на хората от които зависи тази идея дали ще се реализира.

Поздрави, Цветомир
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @theworldleader,

Здравей отново,

Именно това е функцията на форума ни и всички получават доста бързи отговори, да не говорим, че са от хора врели и кипели в подобни ситуации, та отговорите са бързи и идват от правилните хора. Смятам, че форумът функционира достатъчно добре. За в бъдеще компанията планува да направи отдела за клиенти още по-ефективен и изненади тепърва предстоят.

Благодаря ти за споделеното предложение!

Поздрави,
      Деси
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Да, така е. Форумът е именно за това. Но знам ли, човек когато пише, пише, а има много хора които имат дар слово и обичат да питат и за най-малките неща, става едно досадно.

Ще ти дам пример. Човек те първа навлиза в покера, има 7-8 въпроса. Не намира тема или намира, но за да пита всичко, трябва да пише нови теми или нови мнения във вече съществуващи теми, тоест става така наречен спам и някак човек се отказва да го прави, защото един вид показва на хората, че е невеж, а много хора от това се притесняват. Някой да не каже, че е глупав, досаден и т.н.

До колкото при онлайн помощника ( много прилича на онлайн съпорта ) можеш да си питаш на воля, каквото пожелаеш, колкото пожелаеш и това остава между теб и отсрещния човек.
    • superchumbo
      superchumbo
      Бронз
      Хубава идея! Аз мисля че потребителите, които са активни с TAF програмата вече са се превърнали в едни съпорт-оператори и това облекчава форума до някъде. Със сигурност обаче ще е много голямо предимство някакъв подобен канал за информация.
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Точно за това говоря, superchumbo.
      По близкият и на време контакт с някой разбиращ, прави начинаещия по-спокоен, сигурен и свободен.
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Няма нужда от такъв помощник, за това си има форум. Ти за спама не се притеснявай, остави тази грижа на модераторите :) . Няма случай (поне аз не съм забелязал) някой да е задал въпрос и да не му е отговорено, камо ли пък някой да го нарече невеж.

Ето ти например една такава тема:
      Няколко въпроса ...

Човекът е питал и веднага получава отговор от потребител със статус злато и от администратор. Не виждам какво повече може да се иска. :f_cool:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @theworldleader,

Ще ми се да отидеш в немския форум и да видиш за какво става въпрос там. Всички получават отговори, въпреки че трафикът е огромен.

Доказано е, че това е най-ефикасният начин да развиеш своите покер умения и изолирането в индивидуални разговори няма да доведе до никъде, освен ако не си плащаш за персонални тренировки. Вярно е, че има хора, които не пишат и предимно четат във форума, но има и опция да добавят други играчи в Общност и да си пращат съобщения. Тук всички помагаме с каквото можем и знам, че форумът ни е достатъчно добре организиран и модериран, за да предразположи всички към активно участие.

Поздрави,
      Деси