Психо-блог..

• TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Здравейте! Казвам се Тихомир (ncuxomup) . Стартът ми в покера беше преди около година и нещо в Покерстарс с началния капитал от Покерстратеджи. Играх , учих се.. Стигнах до $70 , но започнах работа, от която не ми оставаше време за нищо друго (предполагам знаете как е). Профуках набързо 70-те долара , защото знаех ,че няма да успея да направя нужните точки.
      От скоро съм пак на линия. Играх доста фрироли и Шаста маси в Еврест. Чудесно начало за хора, които не могат да си позволят да депозират. А и да имах тази възможност , едва ли щях да го направя - наясно съм с уменията , които имах ,а те не бяха достатъчни. Играя от около 2 месеца вече. Няколко пъти се връщах на нулата, защото не можах да изтрая да изградя банка от поне $5. Първият ми $1 беше най-труден...
      Не играя много в последно време.
      Банката ми сега е $20 .. дължа това на себе си и на образвователните материали в сайта!
      Градивна критика е винаги добре дошла!
      ;)
  • 77 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Ууу ми без мойта безценна мотивация къде щеще да си :D Ади честит ти блог ;)
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      [img][IMG]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs/opt1328272630s.png[/IMG][/img]
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Ууу ми без мойта безценна мотивация къде щеще да си :D Ади честит ти блог ;)

Мерси и за двете ! :D
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Фриролите за SP са също кяр , когато започваш от нулата. Имах 1 финални маси наскоро , общо около 700 точки. С тях + моите точки , записах 3 турнира Дон за по 1+10 вход. Взех 2 от тях и банката ми мръдна значително. .. С около 30%.. После ме върнаха малко назад , но .. . Нищо не може да спре идващия влак !!! :D
    • sayoyeah
      sayoyeah
      Бронз
      Честит блог и от мен ще го следя :) Успех по масите и дано скоро да се засичаме на следващия лимит :)
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от sayoyeah
      Честит блог и от мен ще го следя :) Успех по масите и дано скоро да се засичаме на следващия лимит :)
      Мерси!

ПС :.. и на по-горния .. и по-горния :)
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Черна серия.. Тоя месец май за много хора беше такъв. Аз дето си правя грешки - ок . .ами .. биха ми почти всички силни тъце. .били те флъш , стрейт , сет , 2 чифта.. всичко в канала .. Печелех само малките потове. В момента , в който реша да се стаквам и ме съкват ... обикновено на ривъра .. Надявам се нещата да се оправят .. Малко съм напред в последните 2 дни. Не играя много .. повече от страх да не изгубя последните левчета .. Ще видим . .Ще видим .. . . ..

[img][IMG]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs/bwy1329130025n.png[/IMG][/img]
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      След големия бой (на два пъти) резоректвам като Феникс от пепелта :D Запонах повече да играе къси маси и това носи доста бързи печалби ... понякога бързи загуби , но като цяло е ок :) Мисля ,че се справям. Надявам се да не ме спукват от бой скоро ,че да мога да изградя по-солидна банка. За сега съм с $35 :)

[img][IMG]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs/cqs1329579306d.png[/IMG][/img]
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Относно плановете :

1: Изкачване на лимитите възможно най-скоро.
      2: Време до средата на лятото - когато Камелот идват в Каварна. Целта е да събера пари ПОНЕ за билета , като това не попречи да остана на същия лимит, на който ще съм по това време.

ПС: Не слагам като задачи изучаването на покера под каквато и да форма , защото това не е задача , а задължение (разбира се ,ако човек има желание, а аз имам). Идеята за развитие не подлежи на въпрос,а само на обсъждане , с цел усъвършенстване :)
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Добре де. . Нужно ли е след всеки успешен ден да имам два пъти по-неуспешен ? от 4 пъти попове и 3 пъти аса единственото , което взех беше 20 цента от един шорт-стакър и то с каре аса .. Честито! Всички мои силни ръце не бяха платени или платени от по-силни.. Точно като предния път.

[URL=http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=klz1329841007m.png][/URL]
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Важното е графиката да върви нагоре :) А твоята върви :challenge

Намали тилта и си сложи Стоп лосс!

М
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Жалко .. Вече е много надолу.Спуксват ме от бой в ситуации , в които имат малък шанс да ударят. Като добавиш и моите грешки .. Резултатът е ,че банката ми е на половина вече . .
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Последните няколко дни бяха доста тежки за банката ми. Вчера пак тръгна зле. Вечерта се пооправи положението и ето - днес съм доста напред. Банката ми си върна размера до около 75% от максимума , който беше :) Доволен съм. Довечера ще направя една сесия .. Стискайте ми палци .. да игаря добре и да не ме съкват много :)

[URL=][/URL]
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Е НЕ ! За 200 ръце ми набиха всичко , що може и не може да бъда набито! Направо съм с 1ви клас вече! АА , КК , Стрейтове , флъшове .. ВСИЧКО !!! Нямам спечелен голям пот и вчера ,и днес. Значи на стотинките може да се печели , а на големите потове - не ! .. Станаха 2-3 седмици откакто нон-топ ми правят такива номера. Вече знам какво да си мисля!. .. Щом хора, играещи от години говорят за нареден софт, мисля ,че нещата са ясни. НЕ МОЖЕ НА ВСЯКА МАСА РИБИТЕ ДА СА С ТРОЕН СТАК , А ТАЙТ ИГРАЧИТЕ ДА РЕБАЙВАТ !!!!!
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Споко месеца е гейски ,от другия всичко ще е ок :fuckyeah
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Да ве. Чета ,че и други имат същия проблем. Не знам .. много съм разочарован. Сякаш не ми стига дето аз правя грешки , ами да ме съкват.. Поне да ме бият добрите играчи , не най-големите риби.. 81/60 стат и ми взема 2 стака .. Успех ! ..Да е само един път - ок .. ама винаги ?!!? .. Ми ок .. ще поживем , ще видим.. Дано да не се окаже спечена работа..
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      [URL=][/URL]

От 18-хилядната ръка голям екшън беше. Много бой ядох.. Спукваха ме. 3 пъти ми бият АА , 3 пъти КК , за QQ няма да говоря. Обаче и флъшовете , и стрейтовете .. даже и Фул ми набиха 1от1 .. Много е тежко така. Не знам тези , които губят почти цялата си банка , която се измерва в стотици или нагоре , как се справят. Лично аз не се тилтвам кой-знае колко. В смисъл ,че бързо го преодолявам , но пък за сметка на това просто правя много грешки. Като сметнеш и грешките в тилт , и бед бийт-а ..всичко на куп ми изглежда като една голяма брадва. Добре , спирам да играя като ме бият така. Но какво става като на следващия ден седна и пак ме бият. При това съм спокоен, играя добре (според моята игра) .. ?!!? Пак ли да спирам? Тогава идва въпроса: Кога да играя ?! ..
      Така .. всъщност успях да си върна почти цялата банка. Играх добре (пак казвам , според моето ниво), не ме съкваха и ето го резултата.
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Ударих 3то място = $9 , което е около 1/7 от цялата ми банка в момента :) Това го няма в графиката. Сега играя много по-добре. Всички тренировки и видео материали , както и форума , за нула време преобразиха играта ми, и това не е завършено действие :) Доволен съм от постигнатото според знанията и играта ми. Надявам се в бъдеще да бъде по-добре ,предвид че играя по-добре :)

[URL=][/URL]
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      А , да .. Сега играя на нл2 с голям стак и на нл5 по ССС . .Изигравам масите на нл5 , защото са малко и след това се връщам на нл2 с голям стак. За сега това работи добре .