Здравейте.

• DaKingX7
      DaKingX7
      Бронз
      Здравейте на всички. Аз съм Илиан и играя покер от няколко години. Скоро навърших 18 и съм от Пловдив. До сега винаги съм играл СНГ/МТТ в различни сайтове с регистрация от името на баща ми. Вече направих 18 и сега е време да депозирам лични средства (които събирам) и да депозирам в новата ми и лична сметка в ПокерСтарс , след което да започна да играя. Ще депозирам скромната сума от $20-$30 и се чудя кой формат да започна. Може би ще се отдам на фифти50,тъй като преди време съм играл ДоН в ПокерСтарс-а. Мисля, че на 1во време няма да играя МТТ,защото там варияцията е доста силна и тва ще се отразява кофти на банката ми. Може би,като вдигна банката до $100,може да започна да пускам $1.10 от време на време,и микс с $2.20 МТТ. Това е за сега,в следващия пост мисля, вече да съм с депозит и да пиша от блога си (след като стана бронз разбира се). По нататък мога да взема и бонуса в Еверест и там банката ми да я оставя само за МТТ.
  • 2 отговора
    • lelemalee
      lelemalee
      Бронз
      Здравей и добре дошъл.
      Бих ти препоръчал да се ориентираш към нормалните фифти-50,а не турботата тъй като там вариацията е по-голяма,а ти ще имаш само 20 БИ,ако разбира се депозираш 30$.Също така,ако не си прочел всички статии достъпни за теб SNG ги прочети,ако си ги прочел ги прочети отново.
      Успех по масите.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей DaKingX7,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Радвам се да видя, че вече си пълнолетен и имаш желание и амбиция да се занимаваш с покер.

Относно въпроса ти, с кой формат да започнеш - надявам се следната статия да ти помогне в избора: Кой вариант на Hold'em е най-добър за теб?

След като го направиш - ще се радвам да ни съобщиш кой от тях си избрал, за да те насочим към подходящи за теб стратегически материали.

Надявам се да бъдеш активен във форума, каквато заявка си дал от написаното до момента, и те каня да се представиш на общността ни - > ТУК.

Поздрави,
      Александър