Въпрос

• ggeorgievv
      ggeorgievv
      Бронз
      Получих мейла за верификация на самоличността ми.

Та въпроса ми е може ли да си пратя снимка на шофьорската книжка като закрия ЕГН-то си, така или иначе на нея два реда по нагоре има изписана ражденната ми дата така че реално ЕГН-то ми не е необходимо за доказване на възрастта ми.
      Проблем ли ще е, че снимката на книжката е малко стара (там съм с дълга коса а сега не съм с такава)

И последен въпрос - може ли като пращам тези снимки да поискам и смяна на покер залата в която искам да получа първоначалния капитал ?

Поздрави: Георги Георгиев
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ggeorgievv,

Здравей,

Всички тези въпроси трябва да зададеш на отдела за обслужване на клиенти. Моля да им пишеш на англ. език тук и колегите, които работят с потребителски сметки, ще те посъветват. Ако имаш нужда от помощ с писането на англ. език, сподели и ще ти помогнем във форума.

Поздрави,
      Деси
    • ggeorgievv
      ggeorgievv
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор!
      Ами малко помощ няма да откажа защото се съмнявам, че ще мога да се изразя добре на английски .... с четенето нямам проблем, но с писането .... :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Георги,

Написах ти нещо подобно, струва ми се, че ще го разбереш, щом като може да четеш. Аз бих те посъветвала да си пратиш копие на личната карта, надявам се имаш такава, всички имаме или поне трябва да имаме.

Ти реши коя част от написаното искаш да им пратиш.

Hi there,

Can I send a copy of my driver's licence instead of a passport or ID, and can I cover the personal ID number as it is information that should not be disclosed? I think the ID picture is a bit different from what I look now, I assume this is won't be a problem? Please do advise me so that I avoid any complications as I do not wish to face any.

I also would like to know if I could change the poker room where I am to receive my starting capital. Is it still possible?

Regards,
      Georgi

Това е.

Поздрави,
      Деси
    • ggeorgievv
      ggeorgievv
      Бронз
      Благодаря !

:f_love:
    • ggeorgievv
      ggeorgievv
      Бронз
      Здравейте,
      не ми работи линка на който трябва да изтегля софтуера на Еверест покер залата .....

Освен това може ли пак да се възползвам от преводаческите Ви услуги :rolleyes:

"Бих искал да получа бонуса си в "Еверест" а не в първоначално заявената зала "покерстарс"

Благодаря!

Поздрави:
      Г.Георгиев