Депозит преди начален капитал

• theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      На Деси и писах на лично, но е хубаво да има такава тема, едва ли съм единственния, който се чуди.

В кои зали може да се депозира, преди да се получи капитала.

Питам специално за бет356.
  • 5 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Не препоръчваме да се задават подобни въпроси на лични съобщения. Това е една хубава опция, която да използваме всички за споделяне на информация, но съгласете се, че ние с Деси не можем цял ден да отговаряме на съобщения с въпроси, които са са отдела за обслужване на клиенти.

Форумът е една алтернатива, възможно е друг играч да има отговор на въпроса ти.

В случай, че никой не знае, тогава пиши моля те на отдела за обслужване на клиенти на тази страница, за да могат колегите да ти отговорят.

Поздрави,

Надя
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Писах им в 08.02.10 19:06: , все още нямам отговор.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Колегите отговарят обикновено до 24 часа. Моля те за малко търпение.

Поздрави,

Надя
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Имам такова, разбира се. Аз вече депозирах, така че не е много актуално, но ми е интересно да очаквам ли капитала.

Ще се радвам началото ми на покер кариерата ми след влизането ми във вашият сайт да е успешно.

Дали ми отчита точки, това ще е интересно.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Най-добре е да попиташ колегите от отдела за обслужване на клиенти дали ще ти отчита StrategyPoints, след като си направил депозит - все пак ние имаме различни бонус кодове за началния капитал и за бонусите за депозит.

Поздрави,

Надя