Турнир?

• join1776
      join1776
      Бронз
      Здравейте, тази вечер докато играех в еверест и хоп екрана ми мигна. Играех на NL-10, точно трябваше да плащам и отново ми мигна екрана, като се появи нов прозорец на който повече от половината играчи светеха not responding! След като загубих малко време да разбера какво става, а и прекъснах играта си на другата маса разбрах, че от poker strategy са ме включили в турнир. И се чудя винаги ли така без предупреждение включвате играчите си в турнири, дори без едно съобщение за предстоящия турнир и предстоящото включване в този турнир?
  • 12 отговора
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Може би за това от 800 записани около 550 бяха сит аут. Наистина, ако човек не е видял предварително някъде из форума, че се провеждат такива турнири за депозирали изобщо няма да разбере, че е записан. За мен е добре, че така турнира става много по-лесен, но незнам, поне едно писмо може да се праща.
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      A да ви посрещнат с баница и кисело мляко не искате ли... не стига, че турнири играете фрее пък и претенции имате.. пък поне си правете труда да следите малко страницата на покерстратеджи.. хората пишат и обявяват.. :)
    • join1776
      join1776
      Бронз
      Аз съм нов тука има няма месец, много се запалих, но такива неща ме дразнят и къде по-точно пише кога ще ме включат. А ако не съм в сайта да играя няма и да разбера. В POKER STARS например си има раздел турнирни билети, където виждаш какви билети имаш и кога можеш да ги играеш, пък дали ще ги играеш си е твой проблем.

А за баницата - обичам я топла с повече сирене и късмети от сорта ПАРИ, ПАРИ и пак ПАРИ :D :D :D :D :D
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Внимавай с баницата, че както е топла може да те оПари .. :D
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      Покер зали,Еверест и първото изречение е 1000 долара турнири за новодепозирали!
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Не мисля че с мнението си изказвам някакви неоснователни претенции. Естествено, че идеята да има такива допълнителни фриироли е много добра и трябва да сме благодарни за това. Това, което аз отправям като (според мен) градивна критика е че трябва да се подобри информираността за тези турнири, за да се повиши и ефекта от тях. Аз съм редовен посетител на форума и знам за тези турнири, но човек който не посещава форума всеки ден може изобщо да не е видял новината/темата за тях. Не знам коя страница трябва да следим, но аз за днешния турнир не видях тема нито във форума, нито във Фейсбук страницата. Това, че повечето играчи са сит аут мисля е най-голямото доказателство за думите ми.
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Приемам всичко което сте казали... но има една малка подробност която забравяте... това все пак е ЕВЕРЕСТ покер... само като чуете тази зала трябва да си имате едно наум :facepalm: (това си е мое мнение и не ангажирам никой с него) Но аз одавна "бих шута" на този покер-гигант... И не се и учудвам, че стават такива неща, които според мен са незначителни с оглед другите случващи неща по масите в тази меко казана покер зала... !
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      От Еверест за всяка моя регистрация в турнир ми пращат имейл въпреки,че ни ми трябва.Смятам,че залата си е добра по отношение на бонуси и коректност.Днес си ми преведоха наградата от рейк състезанието въпреки,че пише срок 1 седмица.За 2 месеца изчистих 1060$ бонус.Два пъти теглих и ми превеждаха парите за по малко от 24часа.На тоя етап на това ако му викате зле това е много добре за мен защото явно има и по добре в което силно се съмнявам.Ако си запазят това ниво мен ме устройва.
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Браво Весито.. само така.. напред и нагоре.. :) Жалко, че не се подвизавам вече в тая зала... интересни ми бяха ръцете с теб :)
    • join1776
      join1776
      Бронз
      Здравей vesito80, веднага си погледнах пощата и какво да видя, само един мейл от 03,02,2012 в който ми съобщават за турнир на който съм записан завършил съм 3200 позиция и съм спечелил по този начин 0,60$.Тоест нищо за това, предстоящи турнири и записвания. А от POKER STARS, тъкмо 10 мейла за билети за турнири и т.н.

П.П. Ще се радвам ако може да се запознаем и да ме светнеш, за нещата как стават.

Успех на всички :)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Благодарим за предложенията.

Съжяляваме, че си бил изненадан с този турнир, но мисля, че на този етап не са много основателни, защото общо взето тези фриироли са от изключително много време и са поставени на началната ни страница - цЪк

Също така тази информация е налична и на страницата на Everest Poker

Аз лично мисля, че е доста по-добър вариант директно да става записването в тези турнири, така е доста по-малка вероятността да се пропусне.

Все пак, вие какво бихте предложили като конкретно предложение?

Имайте предвид, че подобни инициативи трябва да се предприемат от самата зала - изпращане на имейли и прочие. А Everest Poker в момента изпращат имейли за всеки записан турнир.

Поздрави,
      Митко
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Хубаво е, че питате какви предложения да имат самите играчи в тази ситуация.. но според мен ние сме българи, а както всички знаем винаги ще има една част които ще са недоволни... и по-добре нещата да си останат така както са... Информация има както на сайта на Еверест така и тук.. това че Петкан го мързи и не се интересува си е негов проблем !!