Нова регистрация!

• empyros
      empyros
      Бронз
      Здравейте, при регистрацията не можа да ми се изясни едно нещо, а не искам да го проверявам по трудния начин :) Да вземем за пример някой сайт, които освен покер има и спортна секция Bet365, betfair..., та ако имам ресгистрация във спортната секция без да съм ползвал покера мога ли да се рагистрирам и да използвам бонуса за първи депозит, при полежение, че вече съм правил депозит в сайта?
      Поздрави
  • 1 отговор
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей empyros,

Радвам се, че желаеш да играеш покер в нашите партньорски зали, но имай предвид, че смесването на банката за покер с тази за залагания обикновено не носи високи покер резултати.

А по въпросът дали, ако имаш вече отворена сметка за залагания в дадена зала, можеш да си отвориш покер сметка и да получиш бонус за първи депозит, зависи изцяло от политиката на залата. В bet365 например няма да имаш привилегията да се възползваш от този бонус, при положение, че имаш сметка за спортни залози. Докато в Betfair Poker имаш възможност да си създадеш покер сметка и да се възползваш от Бонус за първи депозит до 2500$.

Поздрави,
      Деан