Добър ден

• 6 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Георги,

Добре дошъл в нашата общност!

Сигурна съм, че ще научиш много, ако редовно поглеждаш в нашата стратегическа секция, публикуваш ръце във форумите за анализ и участваш в нашите тренировки!

Поздрави и успех,

Надя
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Привет, Георги!

Виждам, че си бронз, значи би трябвало поне капитала да си си взел, ако не си депозирал.

Как се движиш с него? :)
    • ripwalk
      ripwalk
      Бронз
      Така значи с капитала съм назад днеска съм разочарован от себе си и от загубите ми по масите. Но съм решил да не се превръщам в поредния които взима 50$ и ги похабява за 2 дена. От утре се връщам на 0.02/0.04 и препрочитам всичките статии, също така предпазлива игра с цел компенсиране. Също така имах един фреерол ,на който завърших 24 от 316.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ripwalk,

Здравей,

Спазвай правилата от статиите ни, хубаво е, че ще ги препрочетеш. Не забравяй, че може да се възползваш от Покани приятел.

Поздрави,
      Деси
    • ripwalk
      ripwalk
      Бронз
      Оп, пак съм аз. :D

Не бях играл покер от 5 месеца някъде, след като изгубих 50-те долара зарязах всичко около играта.
      Но явно си ме влече и пак съм тук. :f_biggrin:
      От 3 дена играя freeroll-и в fulltilt днес най-накрая успях да взема нещо - билет за Sunday's weekly freeroll $1000.
      Надявам се ,че в следващите няколко дни ще взема и нещо от 100 доларовия им freeroll =)

PS: Има ли смисъл да се играе пак сателита за Sunday след като вече имам 1 билет?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Георги,

Радвам се да те видя отново във форума!

Съжалявам да чуя, че си загубил началния си капитал, но се надявам сега отново да успееш да изградиш банка.

Не съм сигурна дали има смисъл отново да играеш сателита. След като става дума за фрийрол, дори и да спечелиш втори билет, няма да можеш нито да го използваш (освен ако не ги прехвърлят към другата седмица), нито да вземеш парите за него (нали няма вход).

Ако обаче ти се играе - не виждам защо не :)

Поздрави и успех на покер масите!
      Надя