Protection

• BPetkoff
      BPetkoff
      Бронз
      В Cake poker като искам примерно да се регистрирам в турнир, който е по голям от 1$ имам някаква защита ли какво, как мога да я премахна ако въобще е възможно. Също така на сайта на Cake-a видях, че за турнир с 1$ получаваш 7 FPP нарочно се регнах и играх, но ми дадоха само 1 точка
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

В Cake Poker има така наречената "Автоматична защита на банката", ето и условията:

За защита на началния ти капитал, в Cake Poker можеш да играеш само на такива маси, които ти позволява твоето управление на банката. Защитата на банката е активна,

a) докато твоята банка в Cake Poker е под $300 (или падне отново под $300)
      b) докато не събереш 2.000 Frequent Player Points (FPP) в Cake Poker или
      c) докато сам не направиш депозит.
      Получаваш 7 FPP за всеки 1 долар комисионна (fee) за турнир, която плащаш. Турнирите за $1 обикновено имат комисионна от $0.05, $0.10 или $0.20, в зависимост от турнира. За точките предвид се взима само тази комисионна, тоест ако турнирът е за $1 + $0.10, трябва да изиграеш 10 такива, за да получиш 7 FPP.

Поздрави,

Надя
    • iker8899
      iker8899
      Бронз
      здр.
      Наде, мойта защита на банката падна когато събрах първите 168 ФПП за първите 10$. след това има опция сам да я включиш.
      другото интересно е, че през първия месец от регистрацията реика от 33% ми го превеждаха директно в банката, а след това го включват към бонуса от 10$ за 168ФПП.
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Здравейте,

Само да отбележа, за да не става объркване, че сметките с рейкбек в Cake Poker получават 1/2 от посочените FPP. Това включва всички сметки, които са открити с бонус код PSVIP.

Следователно получените точки са:

3.5 FPP за 1$ рейк в турнири.
      0.5 FPP за 1$ в кеш игри.

Това, разбира се, не е проблем, тъй като 33% рейкбек е страхотна оферта. Носи повече стойност, отколкото пълният брой FPP/$.

Поздрави,
      Ники