Бонус от "Покани приятел"

• mmilkov
      mmilkov
      Бронз
      Здравейте отново администраторки,
      Моят приятел който поканих, вече повече от 2 дена е направил повече от 15 точки, но на моята сметка още не са преведени никакви пари ($10).
      Каква е причината за забавянето?
      И още един въпрос: тези пари които се превеждат по сметката в сайта, могат ли да се теглят или само могат да се превеждат на покер сайтове? А мога ли да ги превейдам на сайтове които ги няма в списъка?

Поздрави
      Миро
  • 6 отговора
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Какво като е направил 15 точки? От къде са тези точки ?

На мен въпроса ми е следният - когато поканя приятел, той реши теста, прати документите и получи бонуса, аз тогава ли получавам до 100те долара и как се отчита колко ще получа.

За въпроса ти по-долу, трябва да ги играеш и то в залите, които предлага сайта.
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      Система "Покани приятел", валидна по времето на регистрация:

15 StrategyPoints = $10
      100 StrategyPoints = $15
      5000 StrategyPoints = $75

Сигурен ли си че е направил 15 СТРАТЕДЖИ точки?? при мен не е имало такова забавяне. парите трябва да се преведат в покер зала като минималната транзакция е 50$ :) до колкото знам,единствените зали в които може да се преведат TAF парите са фул тилт и меншън покер:)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @mmilkov,

Здравей,

Всичките данни за плащанията, свързани с Покани приятел, са тук: цък.

Относно тегленето, парите ти са в TAF сметката ти и може да ги прехвърлиш към Full Tilt (неограничен брой пъти и сума), а също и към Mansion Poker (до $200 общо, може и на няколко транзакции). От покер сметката си може да ги изтеглиш, говори със залата.

Поздрави,
      Деси
    • mmilkov
      mmilkov
      Бронз
      Благодаря за отговорите.
      Но сметката на моя приятел (жена ми) сега показва 12 точки, а в Poker Stars има 56 точки, което би трябвало да е около 28 pokerstrategy точки, или се лъжа?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @mmilkov,

Надявам се, че и жена ти може да си зададе въпроса във форума. :) Не сме страшни. :s_love:

Точките се обновяват по-бавно при нас, все пак залата ни изпраща данните и ние тогава обновяваме информацията на сайта си. Моля за малко търпение. Понякога отнема до няколко дни.

Поздрави,
      Деси
    • mmilkov
      mmilkov
      Бронз
      theworldleader, нали за това питам. Парите се привеждат на стъпки в зависимост от точките на твоя приятел.