Мисия Мегалодон - 6 max hypers

• kalychko
      kalychko
      Бронз
      Време е да започна нов блог! Приключих със стария "Покер одисеята...". Наближаваше сесия и време за игра нямаше :( Сега отново съм СВОБОДЕН и мога спокойно да отдам повечко време на играта.
      Накратко две-три думи за мен - казвам се Лъчо, студент четвърти курс в Пловдив. Това е :D
      Без да изпадам в подробности ще кажа, че се озовах в Старс.Франция :) Играчите са приятни. Поради все още неясната ситуация около узаконяването на покера в България, ще си поставям предимно краткосрочни цели (тъй-като очаквам Старс.ФР да отпаднат от БГ пазара). Общо взето, ще си поставям разни предизвикателства и ще поствам резултати.

Краткосрочни цели:

:club: Да доизбия бонуса. Депозирах 220 евро, като 40 досега съм избил.
      :club: До края на Февруари да изиграя 800 turbo SnG fifty 6 max (адски яко е, че имат 6 макс фифтита)

Дългосрочната, ако има такава, е може би да направя по-сериозна банка за MTT-та. Времето ще покаже :)

Ето една хубава песен на MUSE :)

И една красива ръка от вчера :)

В някой от следващите постове ще се представя може би по-подробно отново за тези, които не са виждали предния блог.

Успех по масите :)
  • 149 отговора
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей Лъчо,

Честит нов блог! Сигурен съм, че ще ти е един плюс за постигането на целите.

:nh следващият път да го направиш Royal :)

Ще чакаме да ни ъпдейтваш с хубави постижения!

Поздрави,
      Деан :coolface:
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Здравей, човече, радвам се, че аз ще съм вторият пожелал ти успех по масите. Успехи и само нагоре!
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      ще те запозная с един човек който играе в френския покерстарс ако ти ме запознаеш с 3 твой колежки :) пиши на лични може да стретнем едно купонче :)
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Време е за първи ъпдейт. Като се има предвид, че сериозна игра като днешната не съм правил от месеци, съм горе-долу доволен. На моменти определено играта ми куцаше и то откъм психологическата й страна. Но ще се поработи върху това :)

deandechev - наистина направих блога, за да се мотивирам :) А btw, имам вече няколко запечатани и РОЯЛА :D Утре-другиден ще постна :)

yago215 - Благодаря за пожеланията, успех и на тебе и как върви тоя садо-мазохизъм, наречен омаха btw :D

bot33 - явно ти ме познаваш, нямам против да те запозная, ще ти пиша :)

Резила е такъв - 91 изиграни 6 max turbo fifty с вход 3 евро и 2,62 profit :D (признавам, имал съм и по-добри дни:D ). Избих още 5 евро от бонуса и съм на 2-3 турнира за още 5.

Загубих 7 пък на две MTT-та, като едното беше, когато на Старса му стана нещо :D Та по тоя повод си поставям още една цел - докато не направя по-солидна банка и не избия бонуса да не играя никакви MTT-та, където да профуквам профита от фифтитата.

Това е май. Тия дни ще дам и по-обобщено инфа за фифтитата, които въобще съм изиграл в тоя Старс. Успех по масите!
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Така, последният ден беше супер интересен. Започна с прекрасен сън. Сънувах, че печеля някакво турбо MTT, за първото място получих 170 000 долара :D Честно казано като се събудих, доста се разочаровах :(

Оказа се, че сънят ми не е пророчески обаче. Същият ден записах най-лошия си резултат на тия фифтита откакто ги играя. Сякаш има някаква странна закономерност - когато почна да си водя блог и идват лошите резултати. Дано всичко отмине по-бързо.

Резултатът е следният - 57 фифтита с 40,63 евро ЗАГУБА. Общо взето за един ден РОИ-то падна от 5,5 на 3,1. Ужас, ама какво да се прави.

Като изключим покера, всичко друго е супер. Ходих вчера на куиз найт в Берьозка. Беше адски забавно (който е от Пловдив може да знае). След това се занесохме в един рок клуб - Фабрик и удоволствието беше пълно :sdrink По тоя повод едно парче :)

Тая вечер пък с приятелката ми сме на театър - ще гледаме Камен Донев и неговото народно творчество. Уникално представление, гледал съм го само веднъж за жалост.

Е, успех по масите!
    • yago215
      yago215
      Бронз
      yago215 - Благодаря за пожеланията, успех и на тебе и как върви тоя садо-мазохизъм, наречен омаха btw

Бутам криво-ляво...явно съм мазохист :facepalm:

Като изключим покера, всичко друго е супер. Ходих вчера на куиз найт в Берьозка. Беше адски забавно (който е от Пловдив може да знае). След това се занесохме в един рок клуб - Фабрик и удоволствието беше пълно По тоя повод едно парче

Еххх, Берьозката...почти срещу нея ми минаха студентските години (или по-скоро отвреме навреме ходех и срещу Берьозката ха-ха-ха). А този рок клуб "Фабрик" до сутринта ли работи или не? Че не съм миткал из заведения от миналата година :f_cry:
    • DaKingX7
      DaKingX7
      Бронз
      Първоначално публикувано от kalychko
      След това се занесохме в един рок клуб - Фабрик !
      Фабрик-а е супер айляк. Кучето беше ли? :coolface:
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Yago215 - Ами мисля, че до сутринта бачка, щото ние стояхме там до към 3 и нещо. :fdrink Да ти кажа и аз отдавна не бях излизал, добре ми дойде. Hard rock алилуя :D
      DaKingX7 - това някакъв прякор на някого ли е или става въпрос за истинско куче :D

А сега е време за леко ъпдейтче - тия дни разни резки суингове се случиха и затова не ъпдейтвах много. На фифтитата 6 макс не вървеше и не мога да си обясня защо, затова заиграх фифтита с 10 човека и регулар 9 мен. Там нещата бяха по-добре. В крайна сметка основната цел е избиването на бонуса и по-добре да миксирам турнирите, когато не върви, вместо за спирам игра. Статистика ще дам в началото на Март.

Събота и неделя се отдадох на повечко МТТ-та. Добре се получи, влизах в парите, но за жалост малко след това бъствах. Липса на късмет, какво да се прави. Трябва да си определя един ден от седмицата, който да посвещавам на МТТ-тата.

Нямам време, трябва да излизач, тъй че успех от мен по масите! :s_cool:
    • DaKingX7
      DaKingX7
      Бронз
      kalychko Тва куче е един уникален немски дог, и е супер голям и постоянно се разкарва из фабрика :fuckyeah на няма и 2 години е а е супер голямо,и яко, и голямо :D :coolface: Нещо [INVALID EMAIL]

Как върви по масите иначе? :challenge :challenge
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      По масите е добре - ром, коняк, бира, вино :D Общо взето две седмици се отдадох на разпускане - купони, кина, театри и те така. Играя, но обема въобще не е впечатляващ, затова не писах.

Нооо, днес имам повод да пиша. Продължавам да си играя и MTT-та, кешвах и знаех, че финалната маса ще е скоро. И вчера я направих най-накрая - турнир с вход 0.90+0.10. Включихме се 1423 играча и след седем часа кретане завърших 5-ти за 60 евро. Не е някаква уникална сума, но съм доволен :) Eто скрийншотове :)

Това е ръката, с която ме събраха за жалост, иначе можеше и повече.

Разбрах, че ще направя финална маса, когато малко след като почти ме събраха след QT vs Q9, при блиндове 25/50 К и аз останал с 85К чипа се наших с 33 и съкаутнах QQ. Казах си "Ок, ясно, ще съм на финална". Малко след това се наших с AT vs A7, ръката издържа. Още следващата беше AKs vs AQo - издържа и вече имах 1 600 000 чипа.

Чудя се дали да не премина сам към MTT-та, ама добре ще е да избия бонуса преди това и ако мога да набера още банка. Та, това е, успех на всички по масите :)

BTW - оня ден бях в пъба на Тери, и там имаше едно доста голямо куче и Тери разправяше, че в ирландските пъбове е типично да има куче :D
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Първоначално публикувано от kalychko
      Ходих вчера на куиз найт в Берьозка. Беше адски забавно (който е от Пловдив може да знае).
      :D :D Стига бе,това заведение още ли е живо :facepalm: Няма май студенти от преди поне 20 години които да не го знаят :P :P
    • DaKingX7
      DaKingX7
      Бронз
      Незнам дали е нормално,но мен ме кефи идеята с кучетата по пъбовете (разбира се,яките кучета). Иначе не ъпдейтваш много често като гледам. И на мен нали ми е интересн блога,та ще запитам отново аз как е по (покер)масите? :coolface: И изобщо по масите като цяло
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Радвам се, че има интерес. Тъкмо си виках да ъпдейтвам и гледам, че даже има и запитване по въпроса :D Благодаря много, между другото.

Тия дни общо взето е добре. MTT-та все повече вземат превес в съзнанието и играта ми :D :fuckyeah За обем не може да се говори, тъй-като обикновено стартирам по 2-3 покрай 6-7 SnG's. Вчера играх 4 МТТ-та, и на 4-те кешнах. Eдиният беше 4-макс - много ги обичам тия турнири. Може би щото има много постфлоп игра при тях, заиграване с всякакви ръце and so on... Завърших 12 май, близо бях :(

На две други МТТ-та с 1 и 3 евро рибай, също влезнах. На тоя с по-малкия бай-ин, да се е...а в идиота, забравих да направя адд-он. На тоя с 3 евро бяхме около 1300 играча и за жалост завърших 33-ти :( А на финалната се печелеше сериозно. Играх и един с 5 евро, кешнах и след това бъстнах. Ето скрийншот за тоя с 3-те евро.

Днеска играх само 2 МТТ-та, на едното не можах да влезна в кинтажа. Но на другото - 5 евро рибай, без да правя рибай, само с ад-он, кешнах и за огромно съжаление отпаднах 10-ти :f_cry: :s_cry: :s_cry:

SnG-четата се развиват добре, с хубаво РОИ, само дето ме мързи сега да го изчислявам и да дам по-подробна статистика. Половината бонус е избит. Надявам се по-скоро да премина изцяло на МТТ-та :)

Описателен съм, а не графичен :D защото не ползвам никакви помощни програми.

А след малко излизам да ударя 3-4 до 5-6 бири по другите маси, че ме ядосаха с това 10-то място . Кучетата и мен ме кефят, особено ако не ме гонят, че като малък са ме гонили и е супер неприятно. А още по-неприятно от това да те гони куче, е това да те гони ПЕТЕЛ. Баси ужаса е т'ва :D

Айде, и нека бирата бъде с Вас :)
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Един по-серизен ъпдейт:

Крайно време е да дам статистика за това какво горе-долу съм изиграл до момента. Вчера, между другото, на 3 евро рибая пак влезнах доста дълбоко и от 2164 човека завърших 46-ти.

Резултата за SnG-четата са следните:
      :spade: 3 евро Фифтита (6 и 10 човека на маса) - 820 турнира със смешните 61,44 евро печалба и умопомрачителното 2,5 ROI :fuckyeah

:heart: 3 евро 9 мен - 360 турнира с 136,12 евро печалба и 12,6% ROI :fuckyeah

:club: Откакто започнах да си следя резултатите от МТТ, съм изиграл 40 с вход 1-5 евро и имам 106,55 евро profit. :s_cool:

Това е общо взето, на 5 евро съм изиграл малко турнири. Като понатрупам обем, ще дам статистика и за тях :)

Успех на всички по масите!
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Бързо ъпдейтче. Тая седмица МТТ-тата не вървяха. Даже реших малко да ги понамаля, докато не попрочета повече за тях, че си профуквах профита от SnG's.

Записах един обаче 6 макс, 1000 евро гарантирани с 5 евро бай-ин. И за моя радост след малко над 8 часа игра завърших 3-ти и взех 151 евро :fuckyeah

Най-интересната ръка на финалната маса за мен беше тази :challenge

Ако бях взел тука знае ли се, но whatever, доволен съм :)
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Здравейте, пиша, щото съм направо бесен. Адски кофти е да играеш 4 часа MTT и да отпаднеш 10-ти ето така

Пича редовно си ме крадеше и знаех, че съм напред. Разбира се, все пак играем в покерстарс, където в 99,9% от случаите пада асо ме съкаутна съвсем естествено. Явно софтуера никак не желаеше да ме допусне на финална маса, тъй като няколко ръце преди тази ми взеха почти половина стак с KTs срещу моите QQ - бекдоор флъш, разбира се, важното е да имаш вътрешна информация и да знаеш, че като плащаш като идиот, бекдореца ще излезе. Адски тъпо, играчите бяха тотални идиоти, чиплидера - най най-голямата риба, всичко нормално. В най-важният момент и шибаната ти ръка не издържа - познато а? И после рибата, дето те е събрала завършва в тройката, нали? Тоя път наистина се изнервих, честно. Мислих си дали да не фолдна, макар да знаех, че съм напред, щото вътрешно усещах, че ще стане точно някаква такава тъпотия. Вие какво бихте направили?

Е това е резултата. Хубаво поне, че стигнах дотук без рибаи

Айде и дано Вашата карта издържи в такъв важен момент и шипнете 500-600 евро.
    • kalychko
      kalychko
      Бронз
      Ха, като гледам интересното е, че правя 10-то място на един и същи турнир - 5 евро рибай, 2000 гарантирани :D Нека силата и късметът са с мен следващия път и да взема да го спечеля.

Поздрав с това парче, адски кърти :) :fuckyeah
    • achko
      achko
      Бронз
      Здрасти :) Хубава е песента , но тази май ми харесва повече:

• kalychko
      kalychko
      Бронз
      Парчето определено е много добро:) За мен лично след Мейдън в хеви метъла са Рънинг Уайлд, много здрави рифове забиват. Това е парчето, с което ме зарибиха по тях, накрая има едно соло на две китари, страшно е просто :)

А относно покера, вечерта се оказа добра, записах 4-5 MTT-та. Кешнах само в едно, но пък направих финална маса иииии 2-ро място за жалост. На хедс-ъпа пича ме водеше с много, пък и като го гледах как стигна до хедс-ъпа ми беше ясно, че това е неговият турнир. Доволен съм определено :)

Успех на всички по масите!