кое е по добре зада избегна рейка

• mrpenev
      mrpenev
      Начален
      Здравейте опитвам се да играя на турнири на една маса от 1+0.20 обаче процентно реика спрямо входа или печалбите е прекалено голям в сравнение с тези на големите лимити. Как смятака струва ли си да поиграя по стратегиите за кеш да вдигна малко банката и после да игра турнири или е по-добре по-бавно и по-трудно да се изкача като играя турнири, но с изиганите ниски лимити ще ми е по лесно на големите.
  • 2 отговора
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Според мен - продължавай си на $1+0,20 SNGs и не се притеснявай толкова за рейка. Повечето играчи са наистина слабички и ROI-то ти би трябвало да компенсира високия рейк без проблеми. Повечето от нас са минали през тези $1+0,20 и високия рейк не е чак такава болка. Още повече, ако играеш в зала с рейкбек, от тези 0,20 ти се връща малко, което също помага в граденето на банката на ниските лимити...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Според мен е по-добре да продължиш да играеш турнири за $1 + $0.20, защото така ще натрупаш опит. Иначе рискуваш да натрупаш банка с No-Limit например и да я загубиш за нула време на турнирите с по-висок вход.

Поздрави,

Надя