Бавене на бонуса

• bakareca
      bakareca
      Начален
      Здравейте. Регистрирах се в вашият сайт. Научих системата на малкия стак. Преминах теста. Регистрирах се в бет365. Пратих на support@pokerstrategy.com прякора си и също снимка на личната карта. И ми писаха че до 72 часа ще ми преведат парите. Минаха тези 72 часа нищо. Отново им писах да видя какво е станало. Този път ми казаха да си дам гсм номреа да ми се обадят да потвърдя регистрацията. Дадох им го и още чакам да се обадят. Какво става ще си получа ли бонуса наистина или да не се надявам?
  • 11 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Не се притеснявай, ще получиш бонуса си. Просто трябва да изчакаш, докато отделът за сигурност се свърже с теб.

За съжаление проверката на самоличността забавя с няколко дни превода на началния капитал, но е неизбежно следствие на предишни опити за злоупотреба.

Поздрави,

Надя
    • bakareca
      bakareca
      Начален
      Здравей Надя.
      Вече взех да се притеснявам за бонуса. Мисля че не съм достоен да го получа или поне хората от pokerstrategy мислят така с действията си (бавенето). Изчаках още едни 72 часа за да се свърже някой по телефона с мен но нищо. Ще изчакам до края годнината може би да ми се обадят не да си потвърдя акаунта а да ми честитят новата година. Наистина не знам какво става. Отново писах на HELP-a и искам отговор от колегите. Ще ви държа в течение ако стигнем до шоудаун :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ bakareca,

Колегите със сигурност са се опитали да се свържат с теб. Изчакай отговора им, а също така се надявам да си държиш тел. под ръка.

Поздрави,
      Деси
    • bakareca
      bakareca
      Начален
      Здравейте отново, пак и за пореден път :) Както обещах в горния ми пост че ще Ви държа в течение с моят проблем. Та след като им писах за не знам кой път вече на колегите от HELP-a те отново ми казаха да изчакам, но този път не имаше цитирано някакво време. Хммм ;) Това премахна още 3 аут карти от моите 4 на брой :) . Надежда вече няма редовно си проверявам акаунтчето в bet365.com но показаната сума от 0.00 не се е променила от когато взех куиза. ;) Точната дата мисля че беше 07.02.10 :] Днеска отново изстрелях едно бързо питане до колегите за да не ме държат в не видение. И също така искам да споделя на колежката DessiP че съм им дал мобилен телефон на който могат да ме намерят 24/7.
      Благодаря за отделеното внимание да разсъждавате над проблемите на хората :)
    • bakareca
      bakareca
      Начален
      Ето ме отново. Този път отговора от супорта беше изключително бърз. :) Отварям аз месиджа и какво да видя. Нашият security team няма да преведе вашият бонус по сметката ви. :D Можете да се възползвате от нашите бонус депозит оферти и т.н. :P АХАХАХА Това ме накара на лицето ми да се появи една доста голяма усмихната физиономия.
      ТА? колеги, колежки, приятели и не приятели. Възможните отговори на въпроса с бонуса са:
      А) Още като разбрах че ще дават 50$ безплатно си казах това е невъзможно.
      Б) След като изпратих снимки на личната си карта и след като не ми се довериха на данните и поискаха гсм номера за да се свържат с мен. Си викам хмм нещо става.
      В) След като минаха 10 дена си помислих че верният отговор може би е "А)"
      Г) Подсказка от доцента с насочен пръст към отговор "А)"
      Искрено ви благодаря за силната подкрепата и празните обещания.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @bakareca,

Здравей,

Няма нужда от подобен тон. Разбирам, че е изнервящо да чакаш, но не мисля, че отношението ти към екипа и компанията ни е приемливо. Разгледай форума и виж колко хора са получили бонуса. Няма какво повече да коментирам, защото сметката ти може да се коментира само от теб и отдела за клиенти, така че моля да се свържеш с тях и да отнесеш проблема си към тях. Моля да им пишеш тук.

Поздрави,
      Деси
    • bakareca
      bakareca
      Начален
      Първоначално публикувано от DessiP
      @bakareca,

Здравей,

Няма нужда от подобен тон. Разбирам, че е изнервящо да чакаш, но не мисля, че отношението ти към екипа и компанията ни е приемливо. Разгледай форума и виж колко хора са получили бонуса. Няма какво повече да коментирам, защото сметката ти може да се коментира само от теб и отдела за клиенти, така че моля да се свържеш с тях и да отнесеш проблема си към тях. Моля да им пишеш тук.

Поздрави,
      Деси
      Благодаря отново за насоката ти към господата от HELP-a на който писах и ми отказаха бонуса. Та забелязах че има и друго леко разминаване. Та на какъв език мога да пиша защото има лека разминавка това което чета ето ви скриин да погледнете.
      Хоп картинката
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @bakareca

Здравей,

Благодаря за скрийншота. Оправихме страницата и вече не пише, че трябва да пишеш на английски.

Поздрави,

Станислав
    • bakareca
      bakareca
      Начален
      Моля моля изключително много се радвам че помагам за развитието и оправянето на грешки в сайта Ви. Радвам се че коригирахте грешката. Така и така няма да спечеля бонуса може ли поне да ме вземете за модератор :) )) ха-ха шегувам се както и Вие се шегувате с мене :) Станахме големи приятели :) Социалния ми контакт с Вас се превърна в голяма част от ежедневието ми. Междудругото писах на супорта на български език с цялото обяснение на проблема ми. Сега да видим сънародниците ми какво ще кажат. Благодаря за отнетото време :)

Поздрави,

Е. Байчев
    • minujeca
      minujeca
      Бронз
      Бакърец не се предавай.Не си сам.Аз чаках 2 месеца и се отказах .Вече минаха 3 години .Просто си играй, където искаш със собствен капитал.Дори не трупам точки за статий .Само те са важни и тренировките .За анализа на ръце нямам мнение .
      Поздрави,
      Минужеца

Възползвай се от приятел , нека и той чака 10 дни .
      Запознай го с общността и го подведи.
      Научи още за нашата Система за възнаграждения ТУК
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Искаме да си уверим, че на никого не сме отказали началния капитал, без да сме имали основателна причина. Мерките за сигурност са винаги приоритет както на PokerStrategy.com, така и на всички покер зали. Затова ви молим за разбиране и съдействие.

Нашите отдели за сигурност и за обслужване на клиенти непрекъснато полагат усилия всички потребители да получат отговор на въпросите си и да не се стига до забавяния.

@minujeca: Бихме искали да те помолим да се въздържаш от коментари, които могат да подведат новите потребители. Сигурна съм, че ако пишеш на отдела за обслужване на клиенти, колегите с радост ще ти помогнат. Вече можеш да им пишеш и на български език.

Поздрави,

Надя