Това честно ли е?

• ivelinivanof
      ivelinivanof
      Начален
      Преминах тестът за 50$ и без да се позаинтересовам набързо въведох потребителско име да бъдат преведени към Full Tilt. След това получих известие: "За съжаление не успяхме да преведем безплатния начален капитал от $50 по сметката ти във Full Tilt Poker, тъй като тя не е тракната към PokerStrategy.com." Това е моя грешка признавам.
      Това добре, но сега на която и зала да въведа потребителско име нещо няма смисъл май (или аз съм прекалено тъп - незнам)
      Реших, че е по-лесно ако си направя нов профил тук и мина тестът отново, но този път след като внимавам и правя всичко както е разяснено. Така и направих, но днес опитвайки се да вляза в другия си профил виждам следното:
      "За съжаление ти повече няма да може да влезеш в PokerStrategy.com. Потребителската ти сметка е деактивирана. Възможните причини са:
      -Сметката ти е деактивирана по твоя молба.
      -Достъпът до форума ти е (временно) отнет, заради неприемливо съдържание в публикациите ти.
      -Проверката на твоите документите сочи, че има голяма вероятност в миналото да си имал друга сметка при нас."
      Със сигурност е поради последната причина, но питам само - това честно ли е?
  • 4 отговора
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Хах, ама ти сериозно ли?! :f_confused: Хора, научете се да четете правилата и да ги спазвате. Ако имаш проблем с началния капитал, пишеш на съпорта. Откъде ти мина през ума да си правиш нов акаунт?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей ivelinivanof,

За съжаление имаш право да имаш само една сметка при нас, както е указано в нашите правила и условия за ползване. Затова втората ти сметка е била затворена.

Ако не си използвал нашия бонус код при регистрацията си във Full Tilt Poker, няма да можеш да получиш началния капитал в тази покер зала.

Можеш да си избереш друга покер зала (в която досега не си имал сметка) от списъка за получване на началния капитал и да си създадеш сметка, следвайки нашето указание за изтегляне.

След това просто напиши на отдела за обслужване на клиенти на тази страница коя покер зала си избрал и какво е потребителското ти име в нея (или псевдохим, в зависимост от това какво пише в указанието за изтегляне), за да получиш там началния капитал.

Поздрави,

Надя
    • ivelinivanof
      ivelinivanof
      Начален
      За Full Tilt вече разбрахме.Акаунтът който въведох за pokerstars го направих преди да разбера за pokerstrategy и сътветно е направен без бонус код (а това ако не греша не може да се поправи). Сега не ми дава да въведа нов (стои ми някакво квадратче с отмека и нищо не мога да пиша там. Вече споменах, че съм сгрешил и моля не ме нападаите.
      Ако не греша отново единствените начини да хванете човек, който се мъчи да спекулира е по сходни имена, пароли, e-mail-и, IP-та и така нататък. Най-лесно ще е да прескоча до някоя зала и да си направя 20
      пощи, 20 регистрации и да мина тестът 20 пъти, но не това е целта.
      Пак повтарям, че постнах тази тема в раздела "на лафче" не за да се оплаквам, а просто исках да споделя, че нещо което е направено за стимул и развитие на бъдещи играчи и като цяло популизирането на спорта в България, това нещо маи изобщо не е нещо такова. Това е мое мнение ако не сте ме разбрали това вече не е моя грешка.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

В никакъв случай не бихме искали да те нападаме, напротив - затова и предложих да си избереш покер зала. По-надолу съм написала също, че отделът за обслужване на клиенти ще може да въведе новата покер зала, след като си си създал сметка с нашия бонус код.

Ако вече имаш такава сметка, можеш просто да им пишеш тук, за да могат да актуализират информацията в сметката ти и да получиш началния капитал.

Поздрави,

Надя