50$ bonus

• STonkov
      STonkov
      Бронз
      Здравейте!
      Преди 5 дни преминах теста на pokerstrategy.com и изпълних всички условия които се изискват от мен за да получа началния капитал, но още не съм получила бонуса от 50 долара. Избраната от мен зала за бонуса е bet365 nickname BlymBalcho . Искам да попитам какъв е проблема за забавянето на превода. Не съм получавала email за допълнителни указания, последния email беше че парите ще ми бъдат преведени до 2 дни. Благодаря ви предварително, надявам се да ми окажете съдействие.
  • 24 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Възможно е да си получил имейл от нас, който да е попаднал в Спам папката на имейла ти, вместо във входящата кутия. Провери и там, моля те.

Ако не си получил имейл, пиши на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ. Колегите ще ти отговорят при първа възможност.

Поздрави,

Надя
    • STonkov
      STonkov
      Бронз
      Не нямам получен майл, понеже пощата ми е във gmail а там няма спам. Просто не са ми пращали никакъв маил. Това означава ли че ще ми пратят бонуса, без да им пращам копие на личната карта.
    • krisits
      krisits
      Бронз
      А да питам за какво му е на секюрити отдела да ми има всичката лична информация от личната карта като последните 4 цифри на егн-то и номера на личната карта.. защото ми казват че мога само подписа да си залича
    • Desperado730
      Desperado730
      Бронз
      Само да ти кажа че теи 50 долара може да ги видиш през криф макарон ,на мен така ми отговориха след като успешно преминах теста от първия път ми написаха че до няколко дни ще ги получа ,чаках близо десетина дена после има написах меил да ги питам какво става ,накараха ме да им изпратя снимки на личната ми карта даже и да се снимам с нея до главата си след което след пет дена ми изпратиха меил че не съм бил отговаряла на техните условия.МОШЕНИЦИ бих казал ми те така може да ни продават личните данни от къде да ги знам ,НО ДА НЕ СИ МИСЛЯТ ЧЕ ЩЕ ОСТАВЯ НЕЩАТА ТАКА ЩЕ ГИ СЪДЯ АКО ТРЯБВА ДО ДУПКА НЕМОЖЕ ТАКА ДА МАМЯТ МАСА ХОРА КАКТО ВИЖДАМ ... ;( (
    • Spendthrift
      Spendthrift
      Бронз
      Аз вярвам във pokerstrategy :)
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от krisits
      А да питам за какво му е на секюрити отдела да ми има всичката лична информация от личната карта като последните 4 цифри на егн-то и номера на личната карта.. защото ми казват че мога само подписа да си залича
      Добре според теб нормално ли ще е да не ти искат документ за самоличност. Сигурен съм, че ако се разходиш до Гибралтар, ще е достатъчно да се легитимираш без копия на документите.
      Разгледай за какво става въпрос, прочети отзивите доволни/недоволни, виж как работят тия неща и сам прецени дали да си предоставиш личните данни.
      Какво толкова сте заохкали не мога да разбера. Все едно някой ви е задължил да сте тук.
    • vladimir0v
      vladimir0v
      Глобален
      Сигурни ли сте, че се иска да покажете всичката информация от личната карта в тези снимки ?
      Когато са ми искали верификация в покер сайт, винаги с Пейнт съм задрасквал ЕГН, Подпис и номер на лична карта по снимките.
      Това, което има значение за тях и вас, е името, рожденната дата и адреса.
      Естествено и снимката (все пак държите картата пред лицето си).
      Десперадото ако може да намали спама, защото започва да писва.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

В крайна сметка не ми е ясно как точно си представяте, че сме тръгнали да правим каквото и да било във вреда на своите потребители. Хайде да разгледате форума и после коментирайте. Има общо 18 форума и доста от публикациите са с много стари дати, та не е като да няма богата история, която е достъпна за всички потребители. Ако не желаете, не изпращайте документи и използвайте лични средства, за да играете и да имате достъп до нашите образователни ресурси.

@ Desperado730,

Може да депозираш и пак да имаш достъп до ресурсите на сайта. Правя ти официално предупреждение за отнемане на правата ти във форума ни, ако не спреш със спама, защото коментарите ти са точно спам.

@STonkov,

Свържи се с отдела за клиенти и попитай каква информация им е необходима, за да получиш капитала. Моля пиши тук.

@krisits,

Ако това са ти поискали, значи това е необходимо. И все пак смятам, че може да заличиш последните 4 цифри от ЕГН, така че моля да попиташ отново. Ако имаш притеснения, може да депозираш и да използваш лични средства, за да отключиш нашите образователни материали. Документи се изискват на хора, които искат да получат $50 от нас.

Поздрави,
      Деси
    • krisits
      krisits
      Бронз
      Егати искат всичко номер на картата цялото егн всичките букви цифри и знаци от задната страна на картата и тн. дано да ги трият след като ги получават, че не ми се мисли какво могат да ми напрявят като ми имат тези данни :(
      Обаче ще се доверя на покерстратеджи и ще ги пратя.. все пак доста хора са доволни дано и аз да съм от тях :]
    • STonkov
      STonkov
      Бронз
      Сутринта писах на съпорта но още не са ми отговорили. Да не би в неделя да не работят. Писах на английски.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ krisits,

Привет,

Данните ти са в пълна безопасност и няма от какво да се притесняваш. Във форума тук и в останалите форуми на другите езици ще забележиш, че ние работим професионално и се грижим за сигурността на своите потребители. Няма да срещнеш и един човек, който е имал някакъв проблем с личните си данни. Форумът и нашата политика за конфиденциалност са показатели за това.

@ STonkov,

Здравей,

Съжалявам за забавянето. Ще получиш отговор скоро, моля за още малко търпение.

Поздрави,
      Деси
    • STonkov
      STonkov
      Бронз
      Писал съм на съпорта и на български и на английски, да се надяваме че днес ще ми отговорят. Поне да знам какво да правя, дали трябва да пращам нещо дали не, че вече от 8 дена съм преминал теста и никакъв отговор. Както казах в gmail ми е пощата а там спам няма.
      Поздрави!
      Вярвам че в най скоро време ще си получа бонуса :)
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от STonkov
      Както казах в gmail ми е пощата а там спам няма.
      :f_confused:
      Има, как да няма. В меню Others има подменю Spam.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ STonkov,

Привет,

Не забравяй да си прочетеш съобщенията тук. Или си получил имейл, или съобщение, което ти обяснява какво се иска от теб.

Поздрави,
      Деси
    • Krustev84
      Krustev84
      Бронз
      На мен пък ми казаха, че съм въвел грешен код.. Само аз си знам какво съм въвел и все пак .. можеше да измислят нещо по реално . Някой ще ме насо4и ли към тема , в която има също толкова мнения с похвали и радости от получен начален капитал.
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      Sajalqvam che pisha na latinica, no samo da kaja che v GMAIL ima SPAM i tam emaila ot security otiva tam
      Vij snimkata-
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ arman4o90,

Благодаря за споделената информация. Отнесли сме я до отдела, отговарящ за това.

@ Krustev84,

Каква е изгодата на залата или на компанията да си измисли, че кодът е грешен? Моля да разгледаш сметката си, а също и точните стъпки за началния капитал. Трябва да си избереш друга зала и проблемът ти е решен.

Поздрави,
      Деси
    • krisits
      krisits
      Бронз
      Изпратих снимки на личната ми карта като закрих само подписа и последните 4 цифри на егн-то и ето ме със 50$ в сметката на еверест БЛагодаря за спонсорството на покерстратеджи :D =) :heart:
    • TheBigPuzzle
      TheBigPuzzle
      Бронз
      Първоначално публикувано от krisits
      Изпратих снимки на личната ми карта като закрих само подписа и последните 4 цифри на егн-то и ето ме със 50$ в сметката на еверест БЛагодаря за спонсорството на покерстратеджи :D =) :heart:

Здрявейте, и аз направих същото, + снимка на личната ми карта до моето лице, за да се уверят, че действително съм аз, но все още няма начален капитал в моята сметка в Cake Poker.
      Какво още трябва да направя?
      Не съм получавал други е-меили за други изисквания и условия.
    • 1
    • 2