помощ за теста?

• idim79
      idim79
      Начален
      Ти си в късна позиция и държиш десетка и деветка от различна боя (T9o). Преди теб всички играчи фолдват. Какво правиш ти?
  • 4 отговора
    • nikimaus777
      nikimaus777
      Бронз
      мисля ,че нямаш право на жокер :)
    • join1776
      join1776
      Бронз
      според стратегиите за начинаещи-фолд, според стратегийте за напреднали-рейз с 4ВВ, а според мене поглеждаш стаковете на останалите в ръката и според интуицията ти играеш, но ако решиш да играеш-играеш агресивно.
    • rockamring
      rockamring
      Бронз
      Гледай таблицата за началните ръце в нея е описано всичко.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей idim79 ,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Ще те помоля да обърнеш внимание на това, че ти сам трябва да преминеш теста, за да покажеш че имаш основни познания, които ще са ти необходими в играта. Всякаква молба за помощ от други е в разрез с правилата и най-малкото е в твоя вреда, защото тези знания ще са ти необходими, ако желаеш да се развиваш и печелиш пари.

Както rockamring те е насочил, за което му благодаря, всичката необходима информация, за преминаване на теста, можеш да намериш в учебните материали, до които си насочен и имаш достъп.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

join1776, както и други които имате желание да помогнете в случая - ще ви помоля да се въздържате за в бъдеще от подобни подсказки, защото в случая не са за доброто на преминаващия теста. Благодаря ви за разбирането!
      В случая не си го насочил само с един отговор, така че ще приема мнението ти за добронамерено и даващо на потребителя насока да следва дадена стратегия.

Поздрави,
      Александър