Новини [NewsFlash]

• moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Коли горяха в пет града в страната

Линк към новината в dir.bg -> цък

Това вече започна да става прекалено. Само е работа на застрахователи, вероятно попарени от кризата, в опит да повдигнат бизнеса. X(
  • 10 отговора
    • excentrzm
      excentrzm
      Бронз
      Мм едната е в моя град , а дори не съм чул ..
      Според вас с какво са свързани тези подпалвания ?
    • tzark
      tzark
      Бронз
      Много правилно moodkiller:

Това вече започна да става прекалено. Само е работа на застрахователи, вероятно попарени от кризата, в опит да повдигнат бизнеса.
      Аз също съм убеден, че застрохователи са замесени в тази пироманска игра.Това е хитър трик да стимулират приходи за бизнеса си.Виждал съм тук в Пловдив реклами на застрахователни агенции които предлагат активно нов продукт на пазара застроховка "Неправомерно унищожение на частна собственост" . :fuuu: Трактора ( ЛевИнс ) 100 про има пръст...организацията разбира се е на високо ниво.Няма как всичко това да е случайно! =)

Един интересен факт: В Дубай има закон, който забранява на "хората" да застраховат "колите" си ако са с цена над някаква определена сума.Сещате те за какво става въпрос..застрохователите нямат пари да рискуват с една застраховка на позлатен Мерцедес или Карбоново Мазарати! :facepalm:

Тези действия според мен са послание от "застрохователите", най-големите мутрагени в икономиката на България: "Застраховайте си колите иначе ще горите!"

:coolface:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от tzark
      Тези действия според мен са послание от "застрохователите", най-големите мутрагени в икономиката на България: "Застраховайте си колите иначе ще горите!"
      Добре че държавата ни "пази" и "разследва" случаите значи! Един вид - нямаме избор. :(

Поредният парадокс в китната ни родина.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Злато
      Тука всеки те "чука" както може.
    • tzark
      tzark
      Бронз
      Държвата е частен случай! :D

В 17 града протестираха срещу цените на горивата - цък

Ами какво да коментираме, че по този случай нямаме никакъв съпорт... :fuuu:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Най-лошото е, че всички новини са само лоши... На 12 новинарски емисии я кажат една добра вест, да се усмихне човек, я не...
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Най-лошото е, че всички новини са само лоши... На 12 новинарски емисии я кажат една добра вест, да се усмихне човек, я не...
      Това е умишлено ! Да си мислят хората дето нямат хляб, че все още са добре щом никой не ги е запалил или наръгал. Особено като гледам БТВ бих си сложил край на живота от депресия. Айде вижте новини във САЩ, където ежедневно стават какви ли не кръвопролития в стил ЦС дали са им такива новините постоянно... X(
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Белгиец ще плати €70 000 глоба за сваляне на музика и филми

Айдеее... Новите терористи - интернет потребителите.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Мъж кара без книжка с 50 000 лв. глоби и 160 акта

Е това е! :facepalm:
    • Cayenne500
      Cayenne500
      Бронз
      Тоя е за затвор! Кви дела, кви пет лева... Куцо и сакато доказва мъжеството си по пътищата, санкции йок, после само черна хроника.