Хедс-ъп началото

• amerikoo
      amerikoo
      Бронз
      Здравейте, занимавам се с покер от около 4 - 5 месеца и реших се и аз да си направя блог, за да мога да следя как се развивам. Доста малка част от форума ме познава, но се надявам чрез този блог да се запозная с повече покерстратези от форума!

До сега нямам големи постижения в покер поради куп причини, а те са ясни... трябва да намериш твоята "ниша". Обичам да играя МТТ и СНГ, но сега съм се спрял на хедс-ъп. Мисля да играя хедпс-ъп СНГ за 1.10$ с първоначалния капитал и се надявам да ми помагате като ви показвам дадени ситуации. Не мисля, че има много хедс-ъп играчи във форума, но все ще се намери някой.
      Ще се старя да правя по 10 - 15 хедс-ъп-а на ден, но не знам дали ще мога, защото и в момента уча.

Банка - 50$

Това е от мен за сега от днес започвам да ъпдейтвам.

Поздрави Сашко.
  • 12 отговора
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей,

Честит блог и поздравление за начинанието.

Успех в това, коео си поставил за цел!

Поздрави,
      Деан :coolface:
    • amerikoo
      amerikoo
      Бронз
      Това ми е първият ъпдейт и мисля, че макар и с малко е положителен. Имаше моменти, в които ми се струваше, че играя с хора, които са неадекватни и разбира се това е много хубаво :) От другият път мисля да започна да правя клипове, че не знам точно как се взимат ръцете от Евереста много ми е смотана историята на ръцете.

Сесия 1

13х1.10$ heads up

Банка 52.51$
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      защо не играете в покерстарс?
    • threeears
      threeears
      Бронз
      Здравей,
      аз играя husng и ще следя блога ти с интерес.
      Най-важното в този формат е бързото adjust-ване/приспособяване. Започваш с 3х рейз от сб и много сбет, виждаш как реагира опонента ти и нагласяш стратегията си.
      Успех! =)
    • amerikoo
      amerikoo
      Бронз
      Мерси човек. Днес не е много приятен ден за игра, защото нещо не ми се е расърдил евереста, но както и да е. Според мен играчите не са много добри, но трябва време и търпение.

7х1.10$ heads up

Банка - 47.81$
    • sundancekid3
      sundancekid3
      Бронз
      Здравей , успех и от мен !

Има едно момче от Бургас , което мисля че още не е завършило гимназия и в момента им кърти зъбите на HU SNG с вход 500$ в Старс :) . Ника му е nochtm, ако не се лъжа беше започнал юни месец миналата година с депозит 40$... Това е блогът му в 2+2 http://forumserver.twoplustwo.com/174/poker-goals-challenges/husng-30s-1000s-1098101/ предполагам че ще ти подейства мотивиращо :) .
    • amerikoo
      amerikoo
      Бронз
      @Bot33 играя с 50$-те долара от ПС

@sundancekid3 прегледах го и тоя пич ги къса, но скайп или някаква връзка с него ?
    • sundancekid3
      sundancekid3
      Бронз
      Първоначално публикувано от amerikoo

@sundancekid3 прегледах го и тоя пич ги къса, но скайп или някаква връзка с него ?
      Нямам връзка с него , но можеш да му пишеш в темата или на лично в 2+2 ...
    • amerikoo
      amerikoo
      Бронз
      Тук от 2 дена нещо не върви като хората, но се справям на масата и психически също, но трябва да започна да правя клипове, защото историята на ръцете в Еверест ... :ayfkm :ayfkm
      Повече играчи имам чувството, че са неадекватни и през деня нямам много трафик. Искам да попитам хедс-ъп снг и хедс-ъп кеш някаква разлика по отношение на размер на залога, 3бета и тем подобни има ли. Всмисъл да мога да смесвам кеш хедс-ъп със снг :)

13х1.10$ heads up

Банка 51.91$
    • SomnambulistBG
      SomnambulistBG
      Бронз
      @Bot33 играя с 50$-те долара от ПС

Скайп - ac71on93
    • threeears
      threeears
      Бронз
      Тук от 2 дена нещо не върви като хората, но се справям на масата и психически също, но трябва да започна да правя клипове, защото историята на ръцете в Еверест ... :ayfkm :ayfkm
      Повече играчи имам чувството, че са неадекватни и през деня нямам много трафик. Искам да попитам хедс-ъп снг и хедс-ъп кеш някаква разлика по отношение на размер на залога, 3бета и тем подобни има ли. Всмисъл да мога да смесвам кеш хедс-ъп със снг :)

13х1.10$ heads up

Банка 51.91$
      Не смесвай с кеш, нямаш банка, а и рейкът ще те смаже.
      И какво искаш да кажеш с неадекватните играчи? Неадекватните играчи са банкомати, откоито при всяка ваша среща трябва да дърпаш пари.
    • amerikoo
      amerikoo
      Бронз
      Именно и не се оплаквам просто го отбелязвам :) Просто има моменти, които и те печелят и просто попаднах на такъв момент :coolface: Днес продължавам отново :)

@SomnambulistBG благодаря ти, да не би да го познаваш ?