50 долара и отказ след като чакаш половин месец

• Desperado730
      Desperado730
      Бронз
      Здравейте на всички ,

преди известно време минах теста ,написаха ми да чакам няколко дена чакам десет ,после пиша на съпорта и хоп искат да им изпратя снимки на личната си карта питам се това дали е и законно но както и да е изпращам им снимките даже си направих и една с мен до главата ми се едно съм някой затворник,чакам още пет дена и хоп "АМИ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ОТГОВАРЯТЕ НА НАШИТЕ УСЛОВИЯ " да ама както чета по форума има доста хора на които са им измислили по някаква причина да не им дадът за мене честно спечелените бонус пари ,доста почетох за да мина теста пък и ми беше интересно и сега някакви лиглиовци да ми отнемат бонуса ПРЕДЛАГАМ на всички прецакани да се обединиме и да им скъсаме пощата на тия МОШЕНИЦИ за мене и ако трябва ще ги съдя ако трябва и за 5 долара мисля ч не ни зачитат и уважават понеже сме ГОДРИ БЪЛГАРИ и един съвет към админите земете като Българи и вие да направите нещо за нас подкрепете ни нямат право така да ни орязват тия ..... и да си размърдат малко задниците какви са тия срокове да не сме в средновековието според мен само се надуват като пуяци а немогат да се сравняват с нас Бълагрите и на 5 % ДА Г НАКАРАМЕ ДА НИ УВАЖАВАТ. ;(
  • 6 отговора
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Ха-ха :f_o:

Не е това подходящият тон, мой човек. Нищо няма да постигнеш така.
    • Desperado730
      Desperado730
      Бронз
      Добре мой Човек айде сега нали си много умен кажи ми как се постига Тия да се научат да уважават всички а не да се правят на много велики ,какво честно си изкарах теста искам си бонуса това толкоз просто и логично Вапцаров ... ;( ((
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Казали са ти, че не отговаряш на условията, не са ти дали бонус. Да не са ти взели $50 от джоба, че толкова се възмущаваш. Аз на твое място бих попитал съпорта кое от условията не изпълнявам, за да мога да се поправя, ако е възможно. И няма нужда да викаш, можем да четем и нормални букви.
    • vladimir0v
      vladimir0v
      Глобален
      Ако си мислиш, че нямат пари и затова си измислят причина да не ти дадат 50 долара, жестоко се лъжеш.
      Тези драконови мерки са въведени точно заради това, че българите сме "велика нация" (само че велика в измамите и провалите).
      Тестът, който минаваш,е лесен и просто козметична стъпка за получаване на парите, така че не го изтъквай като голямо постижение. Не забравяй също, че това е покер училище, а не благотворителна организация.
      Със здраве и се стегни малко !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Desperado730,

Виж сега, наспамил си целия форум, дразниш членовете на българската общност с изказвания, които накърняват репутацията на собствената ни нация и аз НЯМА да допусна такъв тон в българския форум на PokerStrategy.com!

Мерки за сигурност има и трябва да се спазват. На никого не сме отказали безплатни пари без да сме имали причина и затова гарантирам със собствената си репутация. Ако има грешка, винаги ще я открием и отстраним максимално бързо, въпреки че досега такава не е имало относно отказани бонуси, но професионализмът на моите колеги ми дава право да съм уверена в качеството на услугите, които предлагаме.

Направихме сайт, които предлага на българските членове всичко, което е достъпно за останалите 17 държави. Компанията има изисквания за стартовия капитал, а който желае може да се съгласи с нашите условия, който не желае може да се възползва от образователния ни сайт със собствените си средства и ще има равни права и достъп до всичко, все едно си е изпратил документите. Ние не ви караме да си давате парите, а искаме да докажете своята самоличност. Това са нашите условия, не ви насилваме да се съгласявате с тях, винаги имате алтернативата да депозирате.

Поздрави,
      Деси
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      Мен най-много ми харесва как е успял всичко да го напише в едно изречение :s_biggrin: