Здравейте :)

• Rado221
      Rado221
      Бронз
      Като за първа тема и първи пост е добре да се представя,казвам се Радо на 21 г от град Пловдив.Попаднах доста случайно на сайта и съм много щастлив че това стана,много неща могат да се научат тук.Бонуса от 50 $ е доста полезен старт за всички начинаещи като мен,надявам се само да събера точките да не замине напразно промоцийката :)
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Rado221,

Здравей и добре дошъл сред нас!

Какво ще се случи с бонуса, зависи единствено от твоята мотивация и дисциплинираността ти. Препоръчвам ти да разгледаш отново статиите в стратегическата секция и да се придържаш към съдържанието им. Дискутирай и във форума, един от най-добрите методи за успешно покер обучение е комуникацията в нашата оживена общност.

Успешен старт!

Поздрави,
      Деси
    • Rado221
      Rado221
      Бронз
      Благодаря,засега се стремя да правя по 10-на точки на ден и да не падам под 50$,доста време и спокойствие изисква самата игра така че се надявам да успея.
    • DarkMate
      DarkMate
      Бронз
      Първоначално публикувано от Rado221
      Благодаря,засега се стремя да правя по 10-на точки на ден и да не падам под 50$,доста време и спокойствие изисква самата игра така че се надявам да успея.
      Здравей и от мен Радо! Добре Дошъл!
      Искам да те попитам на коя платформа играеш? Защото по 10-на точки на ден ми се стуват крайно малко, аз лично играя в Фул Тилт и правя по минимум 50 точки на ден, а като се наех да играя и правя по над 200 ФТП на ден..
    • Rado221
      Rado221
      Бронз
      В everest играя,усетих че се правят по бързо точките просто в началото ми се стори че бавно се трупат,засега съм направил около 50 SP.
    • DarkMate
      DarkMate
      Бронз
      Първоначално публикувано от Rado221
      В everest играя,усетих че се правят по бързо точките просто в началото ми се стори че бавно се трупат,засега съм направил около 50 SP.
      Мхм добре. Продължавай само така и на горе по лимитите!
      Успех по масите!