Проблем с покана за регистрация от Покер Стратеджи.

• lachezar
      lachezar
      Бронз
      Здравейте Надя и Деси,

Получих покана за регистрация от Покер Стратеджи за Еверест Покер.Изпълних изискванията за регистрация и очаквах да се изпълнят условията.Получих съобщение ,че това е невъзможно защото аз или някой член от семейството ми сме имали сметка за реални пари в Еверест покер.Сигурно има някава грешка,защото знам точно в кои сайтове имам регистрация.Други членове от семейството ми не играят
      покер.Това го споделям защото ми харесва идеята на КУКИ за подпомагане на БГ Покер общност.Може и други хора да имат подобни проблеми.Лично аз смятам ,че това не е коректно.Извинявам се ако съм засегнал някого, но това е моето лично мнение.Трябва да си споделяме ,за да помагаме и на други играчи с подобни проблеми.

Поздрави
      Лъчезар
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ lachezar,

Здравей,

Благодаря за споделената информация. Ще те помоля да информираш Everest Poker. Изискай от тях да си проверят базата данни по-обстойно, след като няма начин някой от семейството ти да има сметка, нито пък ти имаш такава. Естествено, може да споделиш информацията с нашия отдел за клиенти, но решението е на залата и ние нямаме достъп до тяхната база данни, което означава, че решението може да бъде само тяхно.

Поздрави,
      Деси
    • lachezar
      lachezar
      Бронз
      Здравей Деси,
      Благодаря за бързият отговор и за полезната информация.Ще им пиша.

Поздрави
      Лъчезар
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ lachezar,

Няма проблем. Попитай залата дали сметката ти не е на друга платформа, а ти междувременно виж кои платформи са собственост на Boss Media. Тази мрежа е собственик на 35 покер платформи, може това да е причината. Просто провери дали нямаш сметка в някоя от техните платформи. Ако и това не е проблемът, търси си правата от покер залата. Дръж ни в течение.

Поздрави,
      Деси