Бъг ли е? или какво?

• amnesiacream
      amnesiacream
      Бронз
      Това ми е ясно че трябва да съм логнат хахаха че как да играя ако не съм логнат!

Турнира в 21:30 всяка вечер го чаках също не ми се отвори при положение че се регнах два часа преди това !

Гледам също и турнира който играя със супер стик за 500$ от 21:00 е преместен от 20:00 вече, и фрий рола за 100$ отново е пуснат за регистрация 1 час преди започването.

Както и да е отиде ми турнира за депозирали 1000$ няма нищо, но пък иначе важното е че пише че съм участвал в него, макар да не ми го е отворил.

Благодаря за вниманието все пак ;)
  • 1 отговор
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей amnesiacream,

Направих пояснението с това, че е нужно да си логнат с цел да обърнеш внимание на това, че ако турнира започва в 21:00, а ти не си логнат в този момент и влезеш в сметката си в 21:10, то няма да можеш да участваш в него. Това е нещо, което някои потребители не са на ясно и аз няма как да знам дали ти си сред тях или не. Опитвам се да изброя възможните причини за това да не се е появил. Също така, след като съобщи за проблема, нямах възможност да проверя дали името ти е било сред записаните участници.

Ако ти изписва че си записан в него, но не се е стартирал ти препоръчвам да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на залата и да им обясниш ситуацията. Това можеш да направиш от тук:

http://www.everestpoker.com/en/contact/email-support

Поздрави,
      Александър