Покерстарс депозит

• meto66
      meto66
      Бронз
      Здравейте,

Искам да депозитам в покерстарс,но картата ми е в лева...а там,като вляза и дам за депозит ми излиза EU а трябва да е BGN мисля и не ми дава да депозирам.Писах и на supporta,но още не са отговорили.
      Ако някой е депозитал с карта в лева в покерстарс много ще ми помогне :)
  • 5 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Моята карта е в лева и си депозирам и тегля без проблем.Автоматично се преобразуват средствата и ако не ти дава да депозираш проблема е друг.
    • aleksandarbogdanov
      aleksandarbogdanov
      Бронз
      И на брат ми е в лева и си депозира и тегли без проблем.

Пробвай да депозираш в евро то ще ти ги преобразува автоматично.
    • meto66
      meto66
      Бронз
      Здравейте,

когато вляза да депозирам ми пише EU, а на клипчето в покерстарс за депозит човека депозира с същата карта...правя всичко като при него но на него му пише BGN а на мен EU,мисля че това е проблема...
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Първоначално публикувано от meto66
      Здравейте,

когато вляза да депозирам ми пише EU, а на клипчето в покерстарс за депозит човека депозира с същата карта...правя всичко като при него но на него му пише BGN а на мен EU,мисля че това е проблема...
      Ти пробва ли да депозираш?И ако да какво ти пише?
      Това, че пише EU не би трябвало да е проблем.Ако искаш да вкараш 100лв. напиши 50 EU и си готов.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей meto66,

Няма значение в коя валута ти е картата, както са те посъветвали и другите. Имаш ли някаква грешка, когато се опиташ да депозираш и какво пише?

Поздрави,
      Деси