Омаха (Видео)

• 6 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ChichoFil,

Благодаря ти за предложението!

За съжаление не мисля, че някой прави подобни видеоматериали (PLO HU) за най-ниските лимити, тъй като това не е най-удачният формат, с който да започне покер развитието си един покер играч. Разгледа ли каквото е налично за PLO пълни и къси маси?

Поздрави,
      Камен
    • ChichoFil
      ChichoFil
      Бронз
      Да прегледал съм видеотата за късите маси...
      Също така гледам има доста клипчета в английската общтност, които са точно за този вид игра затова давам предложение, понеже ние нямаме нито едно клипече на PLO OMAHA HU. А може би има хора като мен които ги интерисуват точно такива клипчета :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Да, има клипчета на PLO HU, но те не са за начинаещи - освен поредицата на TwiceT, която е за PLO50, всички останали са на междинните и високи лимити - затова и се обърках.

Относно тези филмчета - проблемът да се правят повече от тях на български е главно интересът - те най-често имат до 50% от прегледите на Hold'em братята си, никакви въпроси в коментарите. Форумът за PLO също е с доста нисък трафик и на този момент няма нужда да създаваме изкуствен интерес - като любител на PLO се надявам обаче положението скоро да се промени и да пускаме повече PLO материали. Междувременно ще те имам предвид, когато излезе някое хубаво PLO HU видео ;)

Поздрави,
      Камен
    • ChichoFil
      ChichoFil
      Бронз
      Благодаря,
      Също така ако мислите че ще е полезно, аз също мога да направя няколко видеота за вашият сайт на лимити от 10-50 PLOHU ?(
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Благодаря за предложението, ако проявяваш интерес, то можеш да ни пишеш на bulgaria@pokerstrategy.com с малко повече информация за теб - опита ти в покера и в този формат, постижения, статистики?

Поздрави,
      Камен
    • ChichoFil
      ChichoFil
      Бронз
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Здравей,

Благодаря за предложението, ако проявяваш интерес, то можеш да ни пишеш на bulgaria@pokerstrategy.com с малко повече информация за теб - опита ти в покера и в този формат, постижения, статистики?

Поздрави,
      Камен
      Направих всичко което сте написали, но вече 2 дена чакам отговор и все още не съм получил нищо.