здравейте

• kosmarlaka
      kosmarlaka
      Бронз
      здравейте аз съм Виктор Николов радвам се че се регистрирах във този сайт намерих много важна информация за да подобря играта си. Оби4ам да играя покер дори запо4вам да се замислям сред толкова слаби игра4и по масите на вси4ки сайтове дали да не започна да се храня от това.Обичам турнирите пред кеш масите незнам дали това е нормално но мястото което ще заема на края на всеки турнир ми е доста по примамливо от това да спечеля някои долар.Можеби обичам да се доказвам незнам.
      Надявам се и ако има някои по оппитен играч да ми помогне да разбера грешката си при играта на големи турнири кадето знам как да играя в на4алото държа се добре и в средата на турнира и в последната фаза вси4ко рухва ако може да ми дадете савет как да подаржам нижо през целия турнир ще се радвам.Харесва ми да играя фрероли защото там има толкова различни играчи и се срещат толкова различни стратегии 4е понякга си мислиш 4е нищо незнаеш . Признавам един пат съм вкарвал пари в сайт 25долара и успях за 2 дни да изкарам 175 само хед сйп турнирчета знам че играта ми не е била правилна относно стратегията за банката но реших да пробвам и се получи е тва мисля е достатачно за мен.
      П.С. Извинявам се за правописните и пунктуационни грешки които сам допуснал .
  • 1 отговор
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ kosmarlaka,

Здравей и добре дошъл сред нас. След получаването на стартовия капитал, ще имаш достъп и до видеоматериали, които ще са ти от голяма полза. Докато чакаш началния капитал и отключването на образователните материали, може да споделиш някоя ръка, която си отиграл, в този форум тук: цък и да дискутираш с останалите членове.

Поздрави,
      Деси