Проблем

• nakata232
      nakata232
      Бронз
      Здравейте,
      Вчера се регистрирах във вашия сайт, преминах теста и избрах да играя в Cake poker, но акаунта ми там беше блокиран защото имам друг такъв в тяхната мрежа с рейкбек. Писаха ми, че немога да имам 2-ри рейкбек акаунт и, че мога да си направя нова регистрация при тях като отбележа, че нежелая да ползвам рейкбек програмата им. Оказа се, че за да нямам рейкбек не трябва да пиша вашия код PS150. Какво може да се направи по въпроса?
      Поздрави
      nakata232
  • 13 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ nakata232,

За съжаление решението и правилата са само на залата. Ще те помоля да ги попиташ как може да си тракнат към нас в Cake Poker, след като не може да се възползваш от кода? Не мисля, че е възможно, моля да се разбереш със залата.

Поздрави,
      Деси
    • nakata232
      nakata232
      Бронз
      Ами ако не въведа кода и си регистрирам акаунт без рейкбек ще получа ли първоначалния капитал от 50$, другите 100$ не са проблем да не ги получа като бонус, защото ми казаха, че 110% бонус за първи депозит ще ми важи и ще направя максимален депозит или да продалжавам да си цъкам в Тангра
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Пробвай :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ nakata232,

Не може да получиш началния капитал без да използваш кода. Моля да говориш с покер залата, кажи им, че искаш да го получиш и това са условията на PokerStrategy.com.

Поздрави,
      Деси
    • nakata232
      nakata232
      Бронз
      Казаха ми че съм тракнат към вас и рейкбек програмата която предлагате след което са ми постнали правилата на мрежата за рейкбак където пише, че немога да ползвам рейкбек тоест най-вероятно не могат да разграничат бонус кода ви които включва първоначален капитал + рейкбек. Току що получих по ясен мейл:

Thank you for your email. Unfortunately the two offers from PokerStrategy both include rakeback so I'm afraid it is not possible for you to sign up for the free cash bonus without rakeback. Thank you for your co-operation in this matter and we sincerely apologize for any inconvenience this may have caused.

Ако се регистрирам в друга зала от тези които предлагате ще мога ли да ползвам промоцията за 50$ след като в залата която избрах немога?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ nakata232,

Здравей,

Може да си избереш друга зала тук.

Поздрави,
      Деси
    • nakata232
      nakata232
      Бронз
      Sorry Smartshop1 няма да мога да ти изкарам бонуса за приятел, защото в другите 5 зали които предлага право на начален капитал имам акаунти :(
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      :D
    • nakata232
      nakata232
      Бронз
      Бях написал дълго писмо, но ми спря нета. Там без да се усетя бях загубил добрия тон. Сега ще го кажа от към забавната му страна. Да кажем, че проблема с Кейк си е мой и аз трябва да си го решавам. Ама и секюрито ви е забавно- поискаха ми копие от лична карта (нормално). Изпратих - отговор " не приемаме сканирани лични карти на черно бял фон" (досега не ми се е случвало в десетките зали които играя но да кажем, че е нормално). снимах си личната карта с фотоапарата и ето го и новия отговор :) "искаме копие на лична карта отпред и отзад (нормално) и вие да се снимате държеики личната си карта до лицето (нали се сещате като по филмите като правят снимка на затворниците със затворническия номер :) ))". Не знам това за смях ли е или е нормално като се има в предвид, че дори няма да ви ползвам прословутия първоначален капитал, а ще си депозирам в някоя зала и ще започна да ви правя пари без значение колко (за нашия стандарт достатъчно много). Незнам сега дали да се снимам с личната си карта узъбен или да стоя сериозно, моля кажете ми предварително защото ако трябва да я пращам за 4-ти път ще си я сложа не до лицето ... Надявам се да разбирате от майтап и да ми кажете точно какво се иска от мен или ми кажете в директен текст играи си при конкуренцията ние си имаме достатъчно последователи и човек които не иска да си играе с нас на шикалки не ни е необходим.
      Позрави
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Гледай, както гледаш мене :s_love: :D :D :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от nakata232
      Бях написал дълго писмо, но ми спря нета. Там без да се усетя бях загубил добрия тон. Сега ще го кажа от към забавната му страна. Да кажем, че проблема с Кейк си е мой и аз трябва да си го решавам. Ама и секюрито ви е забавно- поискаха ми копие от лична карта (нормално). Изпратих - отговор " не приемаме сканирани лични карти на черно бял фон" (досега не ми се е случвало в десетките зали които играя но да кажем, че е нормално). снимах си личната карта с фотоапарата и ето го и новия отговор :) "искаме копие на лична карта отпред и отзад (нормално) и вие да се снимате държеики личната си карта до лицето (нали се сещате като по филмите като правят снимка на затворниците със затворническия номер :) ))". Не знам това за смях ли е или е нормално като се има в предвид, че дори няма да ви ползвам прословутия първоначален капитал, а ще си депозирам в някоя зала и ще започна да ви правя пари без значение колко (за нашия стандарт достатъчно много). Незнам сега дали да се снимам с личната си карта узъбен или да стоя сериозно, моля кажете ми предварително защото ако трябва да я пращам за 4-ти път ще си я сложа не до лицето ... Надявам се да разбирате от майтап и да ми кажете точно какво се иска от мен или ми кажете в директен текст играи си при конкуренцията ние си имаме достатъчно последователи и човек които не иска да си играе с нас на шикалки не ни е необходим.
      Позрави
      Здравей,

Искаме да те уверим, че всички мерки на отдела за сигурност са следствие от предишни опити за злоупотреба. Може и да ви се струва необичайно да се налага да се снимате заедно с личната карта, но това се прави, за да се избегне регистрацията на няколко сметки от един и същ играч.

Няма значение дали ще си усмихнат или сериозен на снимката, стига да се виждат и лицето ти, и личната ти карта. Разбира се, излишно е да казвам, че ако си усмихнат приятелски, тогава един колега от отдела за сигурност вероятно също ще се усмихне през този ден ;)

Колкото до изпращането при конкуренцията - не бих искала да се стига до нас. За нас всеки нов член на общността е член на семейството ни и се опитваме нашите "деца" винаги да са доволни!

Очакваме снимката ти, за да започваш да играеш и да отключваш повече учебни материали.

Поздрави,

Надя
    • nakata232
      nakata232
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор. Рядко ми си е случвало през живота да не се усмихвам дори когато съм ядосан го правя за да ми мине по бързо. Не се регистрирах при вас за да се уча да играя покер, а защото ми се приходи на партито което организирате. Дано да се разбера с Кейк и да мога да депозирам, защото това е единствената ми опция да играя през вас.

Поздрави Мамо :) " За нас всеки нов член на общността е член на семейството ни и се опитваме нашите "деца" винаги да са доволни! "
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Нашето Black Member Party наистина е събитие, което всички поканени чакат с огромно нетърпение!

А и в България може да си организираме събиране, което дори и да не е с мащабите на Black Member Party, пак няма да е за пропускане!

Поздрави,

Надя