Въпрос за сателитите

• Vermaks
      Vermaks
      Бронз
      Здравейте, не знаех къде да постна темата за това реших да е за в начинаещи :)

Имам въпрос отностно сателитите и по-специално спечелването на сателит. Въпросът ми е следният - Ако спечелиш турнир, който автоматично те записва за турнир с определена сума за вход примерно 5$ и ако се unregister за турнира, входът (сумата) който си спечелил за турнира влиза ли ти в сметката или се губи?
  • 2 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Зависи от залата и от турнира.
      В някои зали всъщност получаваш билет за турнир със същата стойност. В други получаваш реалната сума. В Старс и Фул тилт имаш отделни турнирни долари, към които се прибавят парите и които можеш да ползваш само за вход в други турнири.
      Поздрави,
      darkonebg
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Да допълня darkone, в ФТ поне има конвъртър за турнирни долари (избираш турнирните долари и ги конвертираш в истински пари, за да можеш да играеш кеш, като има 5% комисионна). Този конвъртър можеш да намериш в кешиър-а.

А и аз имам едно питане - ако някой е играл в Кейк да каже дали мога да се откажа от турнира за 250к гарантирани, ако имам билет, тъй като входа ще удвои банката ми, а подозирам, че в турнира ще има доста играчи над нивото ми.