Big things poppin' little things stoppin'

• Giovannicls
      Giovannicls
      Бронз
      Здравейте казвам се Иван (всички ми казват Джовани защото съм завършил Италианската гимназия) на 23 от София. Играя покер от отдавна но от скоро се опитвам да играя както "трябва". Реших да си направя блог за да играя малко по-дисциплинирано като засега няма да поствам цели защото искам първо да ги измисля. В момента играя Кеш като започнах с началния капитал. Вече имам банка за НЛ5 но още не ми е комфортно да играя там та ще поцъкам още на НЛ2.
      Играя предимно в Еверест като там имам и няколко 2ри и 6ти и 9то места на Pokerstrategy фрийрола. Също така почти винаги влизам в парите на 100$ фрийроли на Еверест като не ме мързи да играя въпреки че Турбо турнирите са ми малко сложни и ми се виждат доста тото.
      От скоро започнах да играя и в Покерстарс защото спечелих един от фрийрол турнирите We are Poker и сега се чудя какво да играя там като миксвам кеш и МТТ СнГ в които нещо не ме бива много.

Та може би първата ми цел ще е да си избера формат и да играя само него. Чувствам се по комфортно на МТТ но там вариацията е много по-голяма отколкото на кеш масите според мен.

Сетих се и втора цел. Да гледам да вкарвам обем на кеш масите в което също не ме бива много защото като спечеля няколко стака ако ще и 100 ръце да съм играл повечето случаи спирам за деня (поне с кеша) което смятам че ще ми помогне и скоро да се почувствам достатъчно добре да играя и НЛ5-10. Единствения проблем с това е че работя за полу собсвен бизнес (със съдружник) а сега ще започвам и 2ра работа (като Мениджър социални медии и интернет реклама в една рекламна агенция главно защото ми е супер интересно и ми се занимава с реклама като цяло. Това звучи лесно, но не е чак толкова) а на всичкото отгоре съм и студент. Та това ми единсвтеното притеснение относно обема дали ще мога да го покривам. Са ще кажете "добре бе тогава що си правиш блог". Отговора на това е че ми е приятно да играя покер и според мен този блог малко или много ще ме дисциплинира и мотивира да поствам Печеливши надявам се графики :f_biggrin:

Та искам да си кажа :challenge пък ще видим какво ще стане.

Тва е поздрав за всички които в момента се радват на слънчевото време ВЕЧЕ и в България !

:coolface:
  • 5 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Успех с блога и успех с бизнеса :heart:

Дано ти помогне да развиеш играта си и да ставаш все по-добър покер играч. Щом ти харесва играта и ти доставя удоволствие - значи всички ще бъде ок.

М
    • Giovannicls
      Giovannicls
      Бронз
      Така дойде време за първия ми ъпдейт на блога. От сега казвам че няма да поствам графики защото искам да полсушам Камен и да играя без HUD на НЛ2-5. Също така довечера ще постна няколко интересни ръце, защото в момента съм на друг PC и нямам хенд хистори. Та ъпдейта ще се състой в това да ви кажа че съм изиграл към 1700 ръце което даже ми се струва много на фона на многото работа която имам и за тези ръце съм напред с 13$ + 6.25$ от поредното ми 6то място на Pokerstrategy дейли.

Сега да кажа още малко за себе си :)
      В общи линии се занимавам с внос на медицински и козметични стоки от чужбина като наскоро започнах и във една медийна група така да се нарече защото винаги ми е било супер интересна главно рекламата и как може да накараш човек да купи нещо от което няма нужда, което си е и психология де. Та да не ви отегчавам.

Равносметката 10 дена 1700 ръце (Не съм играл всеки ден) = 19.25$ профит.

П.С.
      Видях че харесвате харесвате определен тип снимки хахах

• AchillesBG
      AchillesBG
      Сребро
      Здравей! Честит блог!

Наистина не е лошо да си избереш 1 формат и да играеш само него. Ако това е кеш, бих те посъветвал да скачаш смело на НЛ5 щом имаш нужната банка. Доколкото си спомням нивото е почти същото и не би трябвало да имаш проблеми.
    • Giovannicls
      Giovannicls
      Бронз
      Тааа ръце няма да поствам в момента защото съм в жесток тилт. :facepalm:
      2.5 БИ за 100 ръце. Като единствената ръка която съм склонен да кажа че съм загубил не по моя вина беше като имах КК и се стакнах срещу АА префлоп. Другите ръце са колове на 2 ма супер лууз опоненти, които рейзваха почти всяка ръка като независимо от флопа те донкваха потсайз. срещу тях не ми изръжаха АК вс AJ (стакване префлоп) и QQ vs А9 (стакване префлоп. флоп 99х) :facepalm: :fuuu:
      Та днес няма да играя повече :D :D

Нещо мисля пак да почета статиики щото се чувствам пълна риба в момента.

П.с.
      Забравих да сложа снимка на жена ама ще го преживеете :coolface:

• Giovannicls
      Giovannicls
      Бронз
      ЕТО ТОВА Е ТИЛТ!
      :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

http://www.vbox7.com/play:33ea40d88c

Днес довечера ще пограя и после ще пиша какво е станало :) :challenge