не написан!?

• viko042
      viko042
      Бронз
      При регистрацията съм пропуснал да въведа кода за бонус. А се опитвах да го въведа след след като се бях регистрирал, но ми дава че не е валиден кода. Какво трябва да направя в момена или трябва да се откажа от бонуса :) ?
      Искам предварително да се извиня ако вече има създадена такава тема и да ви благодаря!
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ viko042,

Здравей,

Трябва да следваш всяка стъпка от инструкциите за получаване на началния капитал. Не може да получиш стартовия капитал, ако не си въвел бонус кода, а залата изисква такъв. Може да си избереш друга зала от списъка тук.

Поздрави,
      Деси
    • viko042
      viko042
      Бронз
      Добре а като се регистрирам в друга зала, трябва да изчакам нов е-маил, за потвърждаване на личната информация или да отговоря на този, който ми е го пратиха вече?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от viko042
      Добре а като се регистрирам в друга зала, трябва да изчакам нов е-маил, за потвърждаване на личната информация или да отговоря на този, който ми е го пратиха вече?
      Здравей viko042,

Имейлът за потвърждаване на личната информация е от PokerStrategy.com. На него трябва да отговориш задължително преди да ти дадем $50.

Междувременно може да се регистрираш в друга покер зала, като стриктно спазваш стъпките от упътването за регистрация. Списъка с залите може да намериш тук.

Веднага след като преминеш проверката за идентичност, ще ти преведем началния капитал.

Моля да използваш и ПОМОЩ (Обслужване на клиенти) от горното меню.

Поздрави,

Станислав
    • viko042
      viko042
      Бронз
      последно питане имам дано не ставам нахален вече с невежеството си. В момента съм регистриран в 2 покер зали. Мисълта ми е в коя от 2те ще ми преведат бонуса?

П.С. благодаря на екипа на стратеги за барзите огтоговори!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @viko042

Най-добре пиши на отдела за обслужване на клиенти от тук и им кажи в коя зала искаш да ти преведем началния капитал.

Поздрави,

Станислав
    • viko042
      viko042
      Бронз
      Благодаря ти !!!