TAF бонус в Меншън

• stanio85
      stanio85
      Бронз
      Здравейте,искам да преведа парите от покани приятел в меншън,като знам че тези пари могат да се теглят веднага. проблема е че за да ми преведете тези пари трябва акаунта ми в меншън да е тракнат през покерстратеджи.та въпроса ми е,как трябва да стане това??? трябва да депозирам чрез вашите бонус кодове или има и друг начин?? благодаря
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ stanio85,

За да си тракнат към нас, ще трябва да следваш тези стъпки тук, които изискват депозит. Може да изтеглиш парите към Full Tilt, за тaм не трябва да си тракнат.

Поздрави,
      Деси
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      мерси за изключително бързия отговор,мн съм впечатлен от обслужването в покерстратеджи:) След като и Станислав работи при Вас няма да можем да се оплакваме от нищо :D А ТАF бонуса може ли да се тегли веднага от фул тилт???
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      И дали бонуса покани приятел в меншън също трябва да се изчиства чрез меншън клъб пойнтс???
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново,

Тук ще видиш всичко за тегленето на парите към покер залите: цък. Парите от Покани приятел са в твоята TAF сметка, а ти ги прехвърляш към покер залата. От Full Tilt можеш директно да си ги изтеглиш, но за всеки случай провери с отдела им за клиенти, и все пак аз ти препоръчвам към тях, защото Mansion имат лимит от $200 и повече няма да може да теглиш през тях. Няма нужда да генерираш точки, за да теглиш TAF парите си, но винаги проверявай и със залата как стоят нещата със сметката ти при тях. Някои зали имат изисквания да се генерира определен брой точки, но това важи за всяко теглене, не мисля, че Full Tilt e от тях. :)

Поздрави,
      Деси
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      благодаря Деси:) писах на съпорта на фул тилт и чакам отговор:) с удоволствие ще ти споделя дали има лимит TAF парите при тях след като ми отговорят :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ stanio85,

Последно нямаше, да видим днес как е. :) Благодаря ти за активното участие във форума.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      няма проблеми,ще се радвам някой ден и аз да мога да помагам,вместо само да задавам въпроси:)