Алоха!

• BlakeBG
      BlakeBG
      Начален
      Здравейте на всички ! Георги на 21 от Пловдив , покер играя от 3 години , по-сериозно от 2 , съветите във сайта са наистина добри , и някой неща още не ги знаех с точност ;) Макар че практиката винаги е по-различна , поздравления и успех по масите на всички! :)
  • 6 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      BlakeBG, добре дошъл в нашата покер общност! Сигурен съм, че ще откриеш не само интересни стратегически покер материали, но и нови приятели!

Между другото, коя ти е любимата покер игра и покер зала?

Станислав
    • BlakeBG
      BlakeBG
      Начален
      UBet за сега ми е любима , покерстарс ме е дразнила много , макар че оттам се печели сравнително по-лесно , но пък винаги има donkeys който ти плащат на 36о и те събират с АА , при алл-ин при флоп , ама съдба. А за игра Hold Em , в момента още се уча на Омаха :)
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей,
      няма значение в коя зала играеш,за да виждаш как ти плащат с подобни ръце-такива рибки има навсякъде,особено на ниските лимити и точно това ние трябва да използваме.Не съжелявай,че си загубил с АА срещу 36о префлоп-важното е,че си успял да постигнеш целта си-да накараш опонента да влезе ол-ин с по-слабата ръка.Не трябва да взимаш много присърце резултатите от една ръка-важен е дългосрочния план(бедбийтове и даун суингове винаги ще има),важното е ти да играеш правилно и да спазваш банкрол мениджмънта-от тук всичко си идва само на мястото.
      Поздрави и успех по масите(дано да срещаш повече опоненти,които ти плащат ол-ин префлоп с 36о),
      Митко
    • BlakeBG
      BlakeBG
      Начален
      Е то трябва да го използваме , ама тия като си носят торбата с късмета нерви ;) За това и гледам по 1$/2$ да не падам , макар че понякога се налага заради банката :) Мерси успех и на теб
    • Kosric
      Kosric
      Глобален
      Привет с России)))
    • DarkMate
      DarkMate
      Бронз
      Добре дошъл и от мен!
      Пожелавам ти много успехи по масите! :s_cool: