Проблем с abv.bg !

• Stivensen
      Stivensen
      Бронз
      Пускам тази тема, защото разбрах, че използването на abv.bg поща създава проблеми при регистрация!

Естеството на проблема:
      След регистрация в PokerStrategy, получавате писмо, което съдържа файл с линк, от който трябва да потвърдите валидността на e-maila (да кликнете върху линка). Аз също използвам abv.bg, a писмото което получих съдържаше файл с разширение ".unknown" - неразпознат и съответно труден за отваряне.

Решение на проблема:
      Файла се отваря с "Notepad". Така можете да прочетете съдържанието, но не можете да кликнете върху линка. Единият вариант е да го копирате и да го пейстнете директно в браузъра (така направих аз), другия - да влезете на http://bg.pokerstrategy.com и там да въведете кода посочен ви по-нататък във файла.

Пожелавам ви успех!
      Дано съм бил полезен! ;)
  • 3 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Дам и аз се почудих доста с това разширение unknown. Браво че си сетил да обясниш тук (аз не се). :)
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      И аз съм с АБВ но не съм имал такъв проблем.. предполагам че не съм и единственият. Просто искам да кажа, че едва ли е от пощата..
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

В момента имаме технически проблеми с abv.bg - нашите имейли пристигат като прикачен файл.

Опитваме се да разрешим проблема заедно с техническата поддържка на abv.bg, но не бихме могли да кажем кога всичко ще е отново наред.

Надяваме се скоро и потребителите с имейли при този доставчик да ги получават нормално.

Поздрави,

Надя