50$

• Elleshar2052
      Elleshar2052
      Бронз
      Здравейте.Изптратих им наново снимки на личната си карта преди повече от 48 часа но все още не съм получил писмо за това дали ще ми преведат 50$ или не.Може ли да проверите дали няма някакъв проблем с транзакцията или с данните?
  • 13 отговора
    • Elleshar2052
      Elleshar2052
      Бронз
      Ехоо има ли някакво развитие по въпроса ми тъй като вече повече от 60 часа никой не си е направил труда поне един имейл да прати.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти на тази страница, за да могат колегите да проверят ситуацията.

Докато чакаш началния капитал, можеш да се представиш в нашия форум за нови играчи или да погледнеш допълнителни стратегически статии и видеоматериали.

Поздрави,

Надя
    • Elleshar2052
      Elleshar2052
      Бронз
      Искам да питам дали има някаква възможност да се провери акаунта ми тъй като от съпорта не ми отговарят.
    • p1czyto
      p1czyto
      Бронз
      az sushto imam sushtiq problem .... i na men nikoi ne mi otgovarq vsichko li e taka ne-organizirano tuk???? moje li taka da se lyjat horata!!!!
    • kosmatoto
      kosmatoto
      Бронз
      Няма лъжа, няма измама, парите ви ще бъдат преведени ако сте направили всичко както трябва.Аз направих всичко както трябва и си взех 50$...даже ги разиграх.Вижте дали правите всичко правилно.Четете...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Elleshar2052
      Искам да питам дали има някаква възможност да се провери акаунта ми тъй като от съпорта не ми отговарят.
      Здравей,

За съжаление е възможно забавяне през уикенда. Моля те да изчакаш до утре, когато колегите ще могат да погледнат сметката ти и да ти отговорят на съобщението.

Поздрави,

Надя
    • p1czyto
      p1czyto
      Бронз
      добре надя благодаря ти,но ако има някакъв проблем може ли да се обарна към теб за отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от p1czyto
      az sushto imam sushtiq problem .... i na men nikoi ne mi otgovarq vsichko li e taka ne-organizirano tuk???? moje li taka da se lyjat horata!!!!
      Здравей,

Искам да те помоля да погледнеш форумните ни правила и да пишеш на кирилица следващия път.

Разбирам нетърпението ти, но трябва да те помоля да изчакаш малко, докато колегите могат да проверят ситуацията и да ти отговорят.

Поздрави,

Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от p1czyto
      добре надя благодаря ти,но ако има някакъв проблем може ли да се обарна към теб за отговор
      Разбира се, ако има проблем, винаги можеш да пишеш във форума :)
    • iv4etobe
      iv4etobe
      Бронз
      Здравейте,

Да не би колегите ви от отдела за обслужване на клиенти да са в отпуск? Изпратих съобщение тази сутрин и все още няма отговор. Милсля, че това е твърде много време, за да получиш разяснение на не кой знае колко сложен въпрос.
      Благодаря.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Колегите ни не са в отпуска. Просто понякога отнема повече време, докато успеят да отговорят на всички изпратени съобщения.

Обикновено отговор се получава в рамките на 24 часа, с изключение на уикенда, когато е възможно по-голямо забавяне (до 72 часа).

Поздрави,

Надя
    • toshiro76
      toshiro76
      Бронз
      Аз явно съм оплескал нещо, защото сметката ми се тракна към Еверест но 50 допълнителни долара не получих.

Изпълних всичко както беше описано в писмото, но явно съм прецакал нещо.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Обърна ли се към колегите тук?

Те със сигурност ще могат да те посъветват какво не е проработило и какво можеш да направиш.

Поздрави,

Надя