За бонуса от 50$

• ivanm777777
      ivanm777777
      Бронз
      Това с бонуса е станала някаква безумна простотия. 2 часа помагах на един приятел да направим теста, и едва на втория път след повече от час четене по статиите успяхме да го направим, за да разберем, че трябва да се праща копие от личната карта. Що за безумен ход? Само един глупак би си пратил копие на личната карта на някакъв сайт, без дори да знае на кой човек персонално предоставяш тези данни за верификация. Как да не прати човек данни, сякаш е много трудно да се направи фалшива лична карта и да се използва някъде с някаква цел. Това е абсурдно. Като се притеснявате за злоупотреби по-добре го махнете този бонус и се оправя работата. Ама това да искаш копие на личната карта в онлайн пространството си е една наглост и едно безумие. Аз там където предоставям личната си карта (например в банката или на полицай) аз виждам на кой съм дал тези данни. И утре ако стане някакъв проблем знам кой да търся. Ама така момчето да си изпрати данните на някакъв измислен сайт, това е пълна глупост.
  • 7 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Ем има лесно бе не пращаш,събираш си пари депозираш и играеш.
      ЕЗ гейм,ама после като тръгнеш да теглиш от залата и като ти поискат лична карта със сигурност ще я изпратиш :)
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Мда и само още 1милион човека са си дали данните на "измисления сайт",освен това какво правим като ти пойскат лична карта и кредитна/дебитна от покер залата,пак ли няма да дадеш?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ivanm777777,

Благодаря ти за споделеното мнение!

Относно това че си помагал на твоя приятел - моля да отбележиш че това е против правилата. Ако той не може да премине теста сам - значи няма нужните познания за играта, за да може да оползотвори предложената му възможност. Ще те помоля за в бъдеще да се въздържаш от такива действия, защото на първо място са забранени от нас, а освен това изобщо не помагаш на приятеля си.

Относно притесненията ви за личните данни - ако не желае да преминава през проверка на самоличността, винаги можеш да се възползва от нашите бонуси за пръв депозит и да трупа StrategyPoints чрез играта си с истински пари в партньорските ни покер зали.

Повече информация, можеш да намериш тук: Бонуси за първи депозит.

Моля да отбележите, че има достатъчно потребители, които желаят да се възползват от началния капитал от $50, така че към момента не виждам причина тя бъде прекъсната.

Имайте предвид обаче, че покер залите също е много вероятно да му поискат да предостави личните си данни, за да удостоверят самоличността му, поради това че те трябва да защитят парите му, в сметките си. Те, както и PokerStrategy.com отговарят на всички изисквания, които им предоставят право да поискат и обработват такива.

Каня ви да прочетете Правила и условия за ползване и Политика за конфиденциалност.

Поздрави,
      Александър
    • ivanm777777
      ivanm777777
      Бронз
      хубаво, мерси за информация. И все пак това е глупав метод за верификация. Ето както виждате, ако моят френд беше пратил лични данни щеше да получи бонуса. Т.е. пак не спирате злоупотреби, защото в случая аз съм му помагал и вие нямаше да разберете.
      А що се отнася до мене аз винаги съм предпочитам да си плащам. Хич да не е ще сложа 20 лв. и пак ще играя. Не ми трябват безплатни бонуси.
    • Giovannicls
      Giovannicls
      Бронз
      Успех :D :P
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей ivanm777777,

Няма от какво да се притесняваш, и да ти кажа и аз обичам да си плащам за всичко, чувствам се по-сигурен.

Но точно за началния капитал и аз съм минал през всички тези проверки и верифицирания, и получих 50$ и ето ме сега тук и ти пиша.

Желая ти успех и бъди сигурен, че повечето хора тук са готово да помогнат с каквото могат.

Митко
    • caramelo8907
      caramelo8907
      Бронз
      Здравей, ivanm777777

Както по-горе са написали колегите , повечето хора тук са започнали от началния капитал.

Имай в предвид, че въпреки чудесната възможност, началния капитал по-скоро ти дава възможност да се запознаеш с играта с истински пари, а хората успяли да превърнат тази сума в по-голяма без да депозират след това са малко.

Аз също съм минал през всички проверки и искам да те уверя , че няма причина за притеснение.

Поздрави,
      Калоян