Коя покер зала дава наи-много pokerstrategy points?

• 6 отговора
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Strategy Points

Кликни на линка и скролни надолу. ;)
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Това е доста относително.По принцип най-много СП дават в бет365 и кейк покер(по 4 за всеки долар рейк),но пък има зали(Еверест покер примерно),където генерираш рейк от всички играчи на масата на която си седнал.Фул Тилт пък примерно измислиха ръш покер,където можеш да играеш няколко пъти повече ръце на час и да генерираш много повече рейк.Според мен нещата могат да бъдат определени така:
      СнГ-бет365,кейк и пасифик покер
      ФЛ-Еверест покер
      ако си любител на екстремните игри можеш да се пробваш с ръш покер във ФТП
      Що се отнася до нормалните НЛ игри не мисля,че има много голяма разлика между различните зали
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Първоначално публикувано от jokerasheva
      Това е доста относително.По принцип най-много СП дават в бет365 и кейк покер(по 4 за всеки долар рейк),но пък има зали(Еверест покер примерно),където генерираш рейк от всички играчи на масата на която си седнал.Фул Тилт пък примерно измислиха ръш покер,където можеш да играеш няколко пъти повече ръце на час и да генерираш много повече рейк.Според мен нещата могат да бъдат определени така:
      ФЛ-Еверест покер
      ако си любител на екстремните игри можеш да се пробваш с ръш покер във ФТП
      Що се отнася до нормалните НЛ игри не мисля,че има много голяма разлика между различните зали
      Напълно съгласен!Само в Кейк са 3, но принципно е така.
    • EthereaL
      EthereaL
      Бронз
      Аз бих те посъветвал да се концетрираш върху подобряването на уменията си. Точките сами ще дойдат.
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Първоначално публикувано от EthereaL
      Аз бих те посъветвал да се концетрираш върху подобряването на уменията си. Точките сами ще дойдат.
      +1
      Това го пропуснах,но е най-вайното от всичко
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      [quote][i]
      [/quote]За СНГ кейк не е добра опция поради не толкова големия трафик на ниските лимити.