Help Needed!

• theblackshark90
      theblackshark90
      Бронз
      Здравейте искам да помоля за идеи защото аз съм тъп и не се сещам та, трябва да отговоря на 2 въпроса за едно резюме, разбирам много английски но не мога да се сетя какво да пиша ще съм ви много благодарен ако някого ми помогне :) ))) ето и въпросите (всеки трябва да е с по 2-3 изречения на англииски) :
      1. Do you prefer to work alone or in a group? Why?
      2. What will be your greatest challenge in the U.S.?

За първиа е в група от там не знам кво да пи6а
  • 5 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Пиши, че обичаш да работиш сам, защото колектива те изкарва извън нерви и не би отговарял за последствията, които може да причини при тези обстоятелства най-добрия ти приятел - ножа.

:D

П.с. Идея какво да НЕ пишеш. :D
    • theblackshark90
      theblackshark90
      Бронз
      :ayfkm
    • memphisa
      memphisa
      Бронз
      Ах баце гадното резюме за САЩ пишеш нали на CIEE хахах отврат е и аз го писах! Не му мисли много много :) АЗ ще ти кажа какво писах:
      на първия пишеш, че можеш да работиш както и в група така и сам. Когато работиш в група опознаваш нови хора и това би било + за теб.
      На втория въпрос: Най голямото предизвикателство е това да опознаеш нови хора и да си подобриш английския. Да работиш с нови хора от други държави и да обменяте опит :) Примерно аз такова писах! Къде смяташ да ходиш в САЩ?
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      И аз мисля, че това е въпросника за бригадите в САЩ :)

Пиши, че предпочиташ да бачкаш обкръжен от хора и че много обичаш срещите с различни хора и новите запознанства. На второто аз писах, че се вълнувам много от възможността да посетя New York, Grand Canyon, Las Vegas, Niagara Falls и още 20 места :)
    • theblackshark90
      theblackshark90
      Бронз
      Благодаря ви!!!