Помощ при избор на лаптоп

• rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Понеже лаптопа ми стана на 4 години и в последно време се скапа на цяло реших да си купя нов . Проблема е , че съм скаран с техниката и нямам никаква идея какъв да бъде той - марка , параметри , от каде да го купя и т.н. Останал съм с впечатлението ,че във форума има доста хора които са на Ти с компютрите( и в частност лаптопите ), затова се обръщам към тях за препоръка . Имам следните изисквания :
      - да 17 инча , за да мога да редя повече маси
      - цената да е между 900 и 1100 лв като мисля да го взема на изплащане
      - да е горе - долу актуален като параметри

Това е за сега . Очаквам някакви предложения . :)
  • 30 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      През ден вадите такива теми. :D

17 инчовите не вървят ли над 1100лв ? Дори най слабите?
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Аз си взех това - http://www.speedcomputers.biz/product/asus-k73sv-ty469dm-i7-2670qm-8gbgt-540m-s-4-podarka/ Малко над 1100, но поне ще имаш екстра машина.
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Първоначално публикувано от Thuler
      Аз си взех това - http://www.speedcomputers.biz/product/asus-k73sv-ty469dm-i7-2670qm-8gbgt-540m-s-4-podarka/ Малко над 1100, но поне ще имаш екстра машина.
      Изглежда доста добър , но идва малко скъп за банката ми :) А какво мислите за онлайн магазините за компютри? Постоянно ми изкачата някакви обяви с някакви разпродажби и далавери .
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      не виждам да си споменал за какво ще го ползваш ?
      това може да ни улесни,аз лично си взех моят лаптоп 17,5 инча 2 GhZ 700 хард,512 видео и т.н. абе общо взето става за 850 лв. марката е HP и съм много доволен от сайта който го взех поръчах го и за 1 ден дойде всичко е ок.
      ако ни кажеш за какво ще го ползваш може и да ни улесниш и какви пари долу-горе...
      а защо лаптоп ?
      настолен мисля,че е по-добре осен ако не пътуваш и т.н. защото на настолния винаги може да му смениш чарковете по нета има доста добри оферти за части когато твойте станат по слаби а на лаптопа мисля,че не може иии е по кофти.
      дай повече инфо.
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Ами като цяло за покер , филми и сърфиране в нета . Не съм геймър , но дори и да играя от време на време някоя игра е от сорта на Фифа , диабло и др по стари и за това не ми трябват супер силни параметри . Искам да е 17 инча за да мога да редя повече маси . Мисля че някой като твоя ще ми свърши идеална работа . Ти твоя от къде го взе , може ли и на изплащане, че нямам толкова пари на ръка ?
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Първоначално публикувано от rokesantacruz
      Ами като цяло за покер , филми и сърфиране в нета . Не съм геймър , но дори и да играя от време на време някоя игра е от сорта на Фифа , диабло и др по стари и за това не ми трябват супер силни параметри . Искам да е 17 инча за да мога да редя повече маси . Мисля че някой като твоя ще ми свърши идеална работа . Ти твоя от къде го взе , може ли и на изплащане, че нямам толкова пари на ръка ?
      може на изплащане дори аз съм го взел така по 30-40 лв. на месец е някъде зависи за какъв период от време го искаш,не знам дали е позволено да поствам линкове
      намери ме по добре на скайп ще ти обесня и ще ти дам сайта ;)
      acettoneone
    • nedsan1994
      nedsan1994
      Бронз
      Не ти препоръчвам "НР" - Aз ЛИЧНО не съм доволен от тях. Имах HP 4510s - за една година даде фира и грееше като печка..Сега съм с HP 6555b - доволен съм , но и той грее като печка. Дадох го да ми го пичистят и някви пасти да ми сменят - 1месец работеше екстра , но след това пак започна същите истории да прави.

- Надявам се да съм бил полезен..!
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Първоначално публикувано от nedsan1994
      Не ти препоръчвам "НР" - Aз ЛИЧНО не съм доволен от тях. Имах HP 4510s - за една година даде фира и грееше като печка..Сега съм с HP 6555b - доволен съм , но и той грее като печка. Дадох го да ми го пичистят и някви пасти да ми сменят - 1месец работеше екстра , но след това пак започна същите истории да прави.

- Надявам се да съм бил полезен..!
      нормално ако го въргаляш с теб в леглото и т.н. изобщо по завивки и т.н. който са вълнени или по прашни....
      аз що от септември до сега нямам проблеми с моя HP,единствено загрява ако играя BF-Bad company po 20 часа ахахаахах
      луд ли си ве DELL и HP са най-добрите.
    • nedsan1994
      nedsan1994
      Бронз
      @xwink93 Както казах по-горе - това е личното ми впечатление за НР ...
      За Dell съм напълно съгласен с теб..
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Ако няма да го ползваш за игри се насочи към бизнес серията. А относно DELL и HP - по-евтините делове (инспироните) са пълен боклук... На HP само бизнес серията им е ОК. За тези пари взимай или бизнес лаптоп или най-добрия като параметри, абстрахирай се от марката.
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Благодаря за помощта ! :) Вчера си взех един асус горе долу бива само да е здрав :) Първата сесия беше печеливша и дано да вървят нещата и да го изплатя набързо :facepalm: :) :)
    • yUnReAl
      yUnReAl
      Глобален
      Аз си взех асус преди 2год и съм доста доволен.Със здраве да си го ползваш :)
    • sashk1N
      sashk1N
      Бронз
      Аз също имам асус к72jr бях доволен, докато не мина годинката, но с кое нещо не е така. Сега започна да цикли и ест. вс месец се прави профилактика, почиства се, преинсталира се, но уви започва да цикли на филми :fuuu: затова без асус :) Приятелката ми има аcer взе си го от заложна къща на 2/3 от цената, която е в магазините и вече 2.5 години никакви проблеми като тя сигурно от 1 година не го е чистила :) така че ACER е моето предложение и БЕЗ HP само ядове с тях, малцина са доволните :)
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      не марката е важна а хардуера вътре :D
    • sashk1N
      sashk1N
      Бронз
      Първоначално публикувано от davidcana
      амиии бъркаш са... :ayfkm
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Първоначално публикувано от sashk1N
      Първоначално публикувано от davidcana
      амиии бъркаш са... :ayfkm
      ама....ти сериозно ли ? :ayfkm
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Първоначално публикувано от sashk1N
      Аз също имам асус к72jr бях доволен, докато не мина годинката, но с кое нещо не е така. Сега започна да цикли и ест. вс месец се прави профилактика, почиства се, преинсталира се, но уви започва да цикли на филми :fuuu: затова без асус :) Приятелката ми има аcer взе си го от заложна къща на 2/3 от цената, която е в магазините и вече 2.5 години никакви проблеми като тя сигурно от 1 година не го е чистила :) така че ACER е моето предложение и БЕЗ HP само ядове с тях, малцина са доволните :)
      а ти колко HP-та си имал ? или ползвал дълго време,че така с лесна ръка ги изкл. ?
    • sashk1N
      sashk1N
      Бронз
      ами майка ми има в нас един от 2 години и един съученик си купи павильон ... също от 2 години го има... какво да ти кажа и 2та седят само на бюро и пак проблеми проблеми и пак проблеми... Казах си мнението, лично аз не бих си купил ХП...
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      Най-добрата марка за лаптопи е Тошиба ;) Много здрави машини са.
    • 1
    • 2