Don_Miron

• mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Здравейте,
      Аз играя покер турнири,и като цяло покер от 15месеца.Започнах в една малка зала,където няма голям брой играчи и съответно парите в турнирите не са особено големи.Тъй като за това време натрупах доста опит,победи и самочувствие реших да премина в по-голяма зала с по-голяма конкуренция.За целта си избрах 888 poker. и на 7март 2012г. депозирах 30$ и взех 5$ инста бонус,като плана ми е следния:
      1.Играя турнири с ниски входни такси и фрийроли
      2.Поддържам банката,чрез кеш на NL6(там играта ми пасна по-добре в сравнение с NL2 i NL4)
      3.Играя по 2,3,4 турнира на ден,за да не издухам банката набързо
      Аз не използвам помощен софтуер,може би това е в мой ущърб не знам :) и затова не мога да играя много турнири на веднъж,просто не мога да следя всичките играчи.Днес е 19март банката ми вече е 110$, изиграл съм около 20 платени турнира и всички фрийроли.Ще показвам снимки само от добри предни класирания в турнири,без значение от спечелената сума.
      Ето две от тях :

Силно се бях амбицирал този да е първия ми спечелен турнир в 888,но за жалост вижте как отпаднах с алл ин префлоп:

Надявам се да има още много за показване напред във времето :rolleyes: и да стана истинска :s_biggrin:
  • 160 отговора
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Честит блог и успех по масите. :nh Честито за турнирите
    • Cayenne500
      Cayenne500
      Бронз
      Поздравления за добрите резултати! Ще следя блога ти!

Казваш, че не ползваш помощен софтуер - ако искаш може да си свалиш trial версията на Poker Tracker 3. Имаш 60 дни и си работи добре.
    • BorislavChanchev
      BorislavChanchev
      Бронз
      Според мен даже не ти требва пом. софт ще започне да те обърква
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Ех,малко оставаше до финалната маса,но ривърът ме предаде .

за жалост банката падна на 90$
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Поради липсата на средства в евереста :facepalm: ,реших да изиграя един турнир,който съм печелил два пъти.Този път нямах късмет с ТТ срещу JQo-ривърът не беше на моя страна.Турнира е подходящ за начинаещи,тъй като е евтин и има много играчи,които си нямат и на идея какво правят там,но понякога точно те ни изгарят :D
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Не смяташ ли, че е загуба на време да се играят такива турнири? Прекалено много време отделяш, а всъщност печалбите са малки, ако има такива.

Смяташ ли, че можеш да изградиш банка с такива МТТ-та с нисък вход, отколкото със СнГ?

Надявам се да не помислиш коментара ми за критика, просто ми е интересно :)
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Първоначално публикувано от 7Lucker
      Не смяташ ли, че е загуба на време да се играят такива турнири? Прекалено много време отделяш, а всъщност печалбите са малки, ако има такива.

Смяташ ли, че можеш да изградиш банка с такива МТТ-та с нисък вход, отколкото със СнГ?

Надявам се да не помислиш коментара ми за критика, просто ми е интересно :)

По принцип е загуба на време,ако играеш само него,но аз го пуснах между другото,докато си цъках в осмиците.Банка много трудно можеш да изградиш,но моята цел беше първото място,за да си вдигна малко банката,че е станала 15$ след което да играя нл2.Целта на поста ми беше да кажа на начинаещи МТТ играчи,че там има много риби и с малка инвестиция могат да тренират един вид :)
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Първия ми турбо турнир в 888 ГОЛЯМА ВАРИАЦИЯ :D

• mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Супер кофти,това ми напомня,как изгорях на финална маса с АК срещу двама с АJ на ривъра падна J,тук имаха поне още 2 аута и пак ми е супер тъпо :ayfkm

• mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      От десетина дни не бях играл турнири и днес реших да си остана в къщи и да изиграя два от 888.
      За жалост на първия при останали 104 от над 1000 записани се издъних без да искам заложих всичко 13500 чипа,а исках да трибетна с ТТ до 3500 иначе се движих много добре.На втория гръмнах 10-ти
      Нямам търпение вече,все още нямам победа в 888 :(
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз

кога най-после ще спечеля турнир в този сайт :ayfkm
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз

Толкова голям късметлия,като победителя не бях виждал.Беше пътник на 6-7 пъти,като два от тях срещу мен с флъшдрол и двата пъти,като единия път заложи всичко на търна и пак му пусна,а на финалната ръка беше с А5 срещу АJ ама на флопа падна 5
      Банката се вдигна на 170$ :)
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Да те попитам с каква банка започна в 888 МТТ, по колко на ден играеш и само МТТ ли играеш :)
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Първоначално публикувано от 7Lucker
      Да те попитам с каква банка започна в 888 МТТ, по колко на ден играеш и само МТТ ли играеш :)
      В началото на блога има тази информация,не играя всеки ден и като играя,играя турнирите 800$ и 1500$ гарантирани.Играя и НЛ6 с камери.
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Не съм погледнал в началото, за което се извинявам :) Благодаря за информацията и успех по масите :pokerface:
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Такъв голям блъф отдавна не бях хващал,на флопа сме чек чек на търна лимпвам,той плаща,на ривър бетвам размера на пота той ме рейзва,а аз го рирейзвам и той влиза алл ин :D е само 33 ме бие :s_biggrin: Банката стана 200$
    • Cayenne500
      Cayenne500
      Бронз
      Здравей,

350ББ+ пот - :nh

Между другото - J5 ръка също е щяла да те победи :pokerface:

Поздрави,
      Михаил
    • raulneo
      raulneo
      Сребро
      +1 :)
      Пубикувай я в темата за блъфовете :nh
    • mdatanasov
      mdatanasov
      Бронз
      Първоначално публикувано от Cayenne500
      Здравей,

350ББ+ пот - :nh

Между другото - J5 ръка също е щяла да те победи :pokerface:

Поздрави,
      Михаил
      Да прав си,но пак бих рискувал :) заради начина,по който я изигра в позиция.