Диапазон на Наш

• 14 отговора
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей rockamring,

Ето в тази статия - Диапазони на Наш можеш да получиш подробна информация по въпроса.
      Надявам се да ти бъде полезна.

Поздрави,
      Деан :coolface:
    • rockamring
      rockamring
      Бронз
      Мерси Деане, но за жалост нямам необходимия статус за да видя цялата статия.
    • acho125
      acho125
      Бронз
      Това дали е тоя Наш от "Красив ум" :)
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Същият :)
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Първоначално публикувано от rockamring
      Мерси Деане, но за жалост нямам необходимия статус за да видя цялата статия.
      Здравей,

Пропуснах да добавя, че за да имаш достъп до статията ти е нужен статус Злато. За целта трябва да събереш 500 точки на месец.

Повече информация можеш да намериш тук - Системата ни за статуси и точки.

Друг вариант е да си закупиш пакет от точки - Купи точки.

Поздрави,
      Деан :coolface:
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Още по темата можеш да намериш и в речника:
      цък

Както и този пост:
      Бой по SNG турнирите

Все пак като че ли статията е написана малко по-разбираемо. ;)

Поздрави,
      Камен
    • excentrzm
      excentrzm
      Бронз
      Първоначално публикувано от acho125
      Това дали е тоя Наш от "Красив ум" :)
      хахахха да той е :D
    • rockamring
      rockamring
      Бронз
      Благодаря за линковете Камене пак са от полза. Чувствам се малко ограничен с бронзовия ми статус. За щастие скоро ще депозирам в зала тракната към PokerStrategy и се надявам да открехна вратата към забранените на този етап за мен статий.
      В този ред на мисли искам да попитам дали можеш да ми дадеш линкове в които пише що е то ICM.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Kukki написа

ICM е математически модел, които ни дава някаква приближена стойност (много близка, но не точна) на това, каква е вероятността да завършим на някакво определено място, ако всички на масата имаме еднакъв skill и позициите не са от значение.
      Тези верояностти и размерите на pay-out-a за различните позиции ни дават нашето tournament equity.
      Също така е обяснен накратко в следните статии:

http://bg.pokerstrategy.com/strategy/sng/1348/1/ (игра в късния етап)

http://bg.pokerstrategy.com/strategy/sng/787/1/

Поздрави,
      Камен
    • rockamring
      rockamring
      Бронз
      Камене искам да те попитам едно последно нещо за днес което не е свързано с заглавието на темата, нещо което много ме вълнува и на което не мога да намеря отговор никъде. Като цяло се превърнах в успешен SNG 10 Man играч на на ниски лимити. Играя спрямо стратегията на PokerStrategy, играя тайт играя агресивно знам какво е пот шанс, скрити пот шансове, аутове. Играя добре в пуш/фолд фазата. Да речем, че имам основните понятия от играта. Изтеглих банката си от покер залата в която играех за да се преместя в друга и да се насоча към SNG18 Man. Въпросът ми към теб е как да играя тези турнири, да използвам ли други похвати или да се стремя към досегашния начин на игра. Ще се радвам, ако можеш да ми отговориш на въпроса.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Аз не съм най-удачният човек, който да ти обясни това (играл съм много малко SnG на една маса и нито едно SnG18 Man), но има леки настройки, които трябва да направиш (фактора на балона например). Все пак е най-добре да ти отговори някой от SnG играчите ни. CollinMoshman също така е направил един чудесен видеоматериал точно за СНГ-тата с 18 човека (http://bg.pokerstrategy.com/video/23456/) , и ще го дублираме скоро.

Поздрави,
      Камен
    • rockamring
      rockamring
      Бронз
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Здравей,

Аз не съм най-удачният човек, който да ти обясни това (играл съм много малко SnG на една маса и нито едно SnG18 Man), но има леки настройки, които трябва да направиш (фактора на балона например). Все пак е най-добре да ти отговори някой от SnG играчите ни. CollinMoshman също така е направил един чудесен видеоматериал точно за СНГ-тата с 18 човека (http://bg.pokerstrategy.com/video/23456/) , и ще го дублираме скоро.

Поздрави,
      Камен

Ще чакам на нокти този видео материал и се надявам, че с моя статус ще мога да го гледам.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет rockamring,

От време на време поглеждай началната страница и новините, там ще обявим ако има излезли нови материали за българската общност.

Митко
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      На 18 man трябва да играеш по-лууз,когато окъсеят масите.Иначе ще губиш доста от кражби.Обаче пак трябва да внимаваш в какви филми се забъркваш ,заради фактора на балона.От друга страна е по-печелившо,защото ти печелиш и от слабите играчи на масата,на която не седиш.