Шрифт за татус - анкета

• Анкета
    • Кой шрифт?

• 25
        №2
        56%
      • 8
        №1
        18%
      • 6
        Не ми харесва никой
        13%
      • 6
        №3
        13%
      Общо: 45 гласове
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравейте,

Предстои ми да си направя поредния татус и реших да се допитам до вас относно шрифта. Татуса ще бъде на дясната предмишница.

Ще се радвам да чуя мненията ви, както и всякакви предложения са добре дошли.

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
  • 22 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      последния не ме кефи много клиширано стана с тея арабските или китайските букви(надписи)
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      2!

1 има много завъртулки и малко женско ми стои.
    • AkselA
      AkselA
      Бронз

Иначе 2 :)
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Две със сигурност. Каквото и да е друго, но не и три :)
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Благодаря ви за коментарите, :heart:

Едитнах малко надписите, като промяната е че намалих размера на малките букви...
    • icakinen
      icakinen
      Бронз
      Паце,аз се занимавам с татуировки и ще си позволя да ти дам съвет.Няма кой знае какво значение шрифта в случая.Съвета ми е да си направиш по къс надпис с по големи символи......тея словоизлияния само развалят ефекта от една добре направена татуировка....някак си се губи смисъла в тоя поток от думи.
      Ако надписа е по малък,тогава майстора ще има възможност да ти добави ефекти като,рефлекси,отблясъци,хвърлена сянка и тн. и да се получи нещо красиво и запомнящо се.
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от icakinen
      Паце,аз се занимавам с татуировки и ще си позволя да ти дам съвет.Няма кой знае какво значение шрифта в случая.Съвета ми е да си направиш по къс надпис с по големи символи......тея словоизлияния само развалят ефекта от една добре направена татуировка....някак си се губи смисъла в тоя поток от думи.
      Ако надписа е по малък,тогава майстора ще има възможност да ти добави ефекти като,рефлекси,отблясъци,хвърлена сянка и тн. и да се получи нещо красиво и запомнящо се.
      Мерси за съвета, ще се радвам и ако можеш да покажеш нещо подобно(както го описваш). Естествено аз ще разчитам и на професионализма на човека, който ще ми я прави. :)

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      1 най ми харесва, но аз лично не съм фен на надписите и лицата на хора.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Паце, ти да не си вестник?
      Мани тия надписи... Кой ще седне да ти чете някакви романи по тялото?

П.с. Дори не съм прочел какво пише на този, за мен това са едни от най-глупавите татуировки (лично мнение). Всеки си мисли, че пише нещо важно за него, което го охарактеризира или му дава увереност... :facepalm:
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Аз по принцип не съм фен на татуировки и незнам точно с каква цел се правят, но ако се интересуваш от мнението на околните, доста банално и клеширано е с тези надписи, особено такива като #3 направо са зверски досадни.

Може би някакво съкращение и някаква доза "предполагане" ако има в татуировката, ще е малко по-естетически издържано от това да напишеш 1 изречение на ръката си.

Just my 2 cents :club:
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Aз другия месец мисля да си правя на лявата предмишница тая ,но художника малко ще я пипне

П.п Няма лошо татуса да е надпис ,ако има някакво скрито значение за вас :)
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Какво значи скрито значение? :) Ако говорим за една сентенция както в случая, то смисъла и изобщо не е скрит и неможе да се интерпретира по кой знае колко много начини... Освен това е всеизвестна, което убива елемента на оригиналност от всякъде. Така мисля аз де, който не би си сложил каквато и да било татуировка евър :D
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Не скрита ,ами де да знам :D ,да я свързваш с нещо твое ,не бих се направил примерно целия в татуси или някакви биомеханики просто защото нз дали след 10-20 години ще ми харесва това,но нещо което те кара да си хепи е ок за мен.Има хора си татуират и трибагреника и всичко,абе зависи си от човека :D
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Пичове вие ме разбихте тотално. :facepalm:

Сега да ви кажа каква е идеята.
      Имам 2 татуса (на двете рамена- трибали), обаче много ми харесва как стои надпис на пред мишницата, особено при запретнати ръкави на риза. Избрах си този цитат, понеже смятам че напълно подхожда на личността ми, а и не искам да си пиша нещо, което няма нищо общо с мен само защото е оригинално.

Хмммм. :evil: Ще трябва да си помисля още малко, но определено ми харесва да е надпис, както и мястото, на 90% съдържанието. Най-много ме притеснява шрифта. Искам да е стилен и семпъл и най-вероятно клони към №2.

Признателен съм на всички за коментарите. :heart:

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Ама ти цяла концепция си измислил с тези запретнати ръкави :D

Щом на теб ти харесва go for it :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от iwillgoon
      Щом на теб ти харесва go for it :)
      Това е най-важното. :P
    • nedsan1994
      nedsan1994
      Бронз
      @elpatseto ,
      Аз бих избрал №2 , и №1 не е лош - ама е малко женски !
      И аз мисля да си надраскам дясната предмишница , но от 2 месеца немога да си измисля текс/фраза :(
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Пичове вие ме разбихте тотално. :facepalm:

Сега да ви кажа каква е идеята.
      Имам 2 татуса (на двете рамена- трибали), обаче много ми харесва как стои надпис на пред мишницата, особено при запретнати ръкави на риза. Избрах си този цитат, понеже смятам че напълно подхожда на личността ми, а и не искам да си пиша нещо, което няма нищо общо с мен само защото е оригинално.

Хмммм. :evil: Ще трябва да си помисля още малко, но определено ми харесва да е надпис, както и мястото, на 90% съдържанието. Най-много ме притеснява шрифта. Искам да е стилен и семпъл и най-вероятно клони към №2.

Признателен съм на всички за коментарите. :heart:

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
      За стилен и семпъл шрифт се свържи с човек разбиращ от калиграфия. В дафонт( от там предполагам си извадил шрифтовете ) мисля, че няма това, към което се стремиш.

Поздрави,
      Андрей.
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравейте приятели,

Благодаря на всички за коментарите и съветите, както и на тези, които просто гласуваха. С оглед на гласуването и всичко което изказахте като мнение направих някои промени, като в крайна сметка промених както надписа, така и шрифта, в резултат на което, татуса ми вече е факт:

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • 1
    • 2