съвет

• DanielRusev1
      DanielRusev1
      Бронз
      Здравейте! Нов съм в тази игра, но много искам да се науча да отигравам правилно някои ситуации, които са от ключово значение в определени моменти. Имам един сериозен проблем.. трудно фолдвам добри ръце и особено, когато си мисля, че в дадената ситуация ръката ми е добра. Например вчера на едно турнирче както си вървя 2 пъти над средния стак и изведнъж загубих всичко, щото съм си аматьор и в ситуации, когато имам 99 на ръка на флоп 2 3 5 от различни бои се подвеждам, че никой не би рейзнал с А4 и след рейз от опонента влизам ол-ин...естествено за да видя сета от тройки. Риба съм, знам си го. Въпроса ми е дали може да ми препоръчате някакви статии, свързани с моя проблем - фолдването. Благодаря!
  • 4 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей DanielRusev1,

Преди всичко, ще те помоля да ни споделиш за кой покер формат се интересуваш най-вече. :)

Така ще можем да те насочим към подходящи стратегически материали.

Чрез тяхна помощ ще се научиш да преценяваш ситуациите в които се намираш, кога имаш достатъчно шансове да спечелиш ръката, за да платиш или рейзнеш, кога просто да фолднеш. Няма еднозначен отговор на въпроса ти, а за да получиш съвет за конкретна ситуация, трябва да бъде описана подробно, защото решенията се взимат на база множество фактори. :)

Без значение от формата, ти препоръчвам и да се запознаеш с достъпните за теб статии от следния раздел: Психология & Дидактика

Поздрави,
      Александър
    • DanielRusev1
      DanielRusev1
      Бронз
      тексас холдем :-)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Като за начало ти препоръчвам стратегията на средния стакм за кеш играта. Можеш да започнеш с достъпните за теб стратегически материали:

:spade: - стратегически статии (статиите ги има и във видео формат, така че просто избери кой метод на учене предпочиташ)
      :heart: - тренировки на живо (а ето и как да посетиш тренировка на живо: цък)
      :diamond: - видеоматериали (в момента са избрани само тези, които са за начинаещи)
      :club: - анализ на ръце за ССС (а ето и как да публикуваш ръце: цък)

В случай, че желаеш да имаш достъп до повече от статиите ни, ти препоръчвам да се запознаеш със системата ни за статуси и точки. :f_thumbsup:

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Александър