Въпрос към екипа относно популизацията на вашият проект

• theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Имам намерение да популизирам вашият сайт, не че не е достатъчно де.
      Идеята ми е в личния ми блог ( не този във форума ) и направен специялно за покер сайт, да популизирам НАЙ-ВЕЧЕ вашият сайт, като пускам статии с препоръчване на зали, чрез ваши кодове, писане на уникални статии за психиката на човек, докато играе, някой друг урок пренаписан от мойте пръсти и ум, съставени от вашите статии разбира се и с източник - вашият сайт. Пускане на информация за бъдещи тренировки, freerolls специално за читателите на сайта и т.н. и т.н.

Идеята ми е ясна, но бих желал мнението на екипа и на хората, които посещават форума и сайта.

Предварително благодаря.
  • 5 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Чудесно начинание, стига да не нарушаваш Правилата и условията с всичките им там легални и copyright подробности, не мисля че някой от екипа ще има нещо против :D .
      P.S. Не забравяй да си добавяш Покани приятел адреса на всички банери, можеш доста да припечелиш от това ;) .

Поздрави,
      darkonebg
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Е, разбира се, че ще го направя, няма да се моля на кликове по гугъл рекламите, я :)

Иска ми се и от администраторите, дали Надето или Десито да пишат да кажат мнение и някой съвет :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Съгласна съм с darkonebg - ще се радваме да популяризираш нашата страница.

Трябва обаче да потвърдим с нашия правен отдел какви са изискванията.

Ще ти пиша, когато разполагам с повече информация.

Поздрави,

Надя
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Благодаря, ще очаквам скорошен отговор, тъй като преди 5 минути закупих хостинг план и евентуален домейн за проекта. :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ето какво ни отговориха от нашия правен отдел:

1. Можеш да използваш своя линк за Покани приятели, за да насочваш потребители към нашата страница

2. Можеш да използваш нашите RSS feeds (за новини за нови статии, видеоматериали, промоции и фрийроли)

3. Можеш да слагаш линкове към нашите стратегически статии за статус Начален (като използваш своя линк за Покани приятели, ако искаш)

4. Можеш да пишеш кратки резюмета на нашите стратегически статии за статус Начален, като задължително слагаш линк към самата статия
      Ние също така те молим да ни дадеш линк към блога си, след като е готов.

Поздрави,

Надя