"FAIL" but optimistic for future

• Disembowel
      Disembowel
      Бронз
      Здравейте, на всички колеги покер стратези реших, че ми е време да си направя блог защото отдавна се ровичкам в този форум и напоследък станах доста активен, а и мисля, че тук има доста хора които разбират играта и може да си бъдем полезни един на друг, а и да си водим някакви интересни дискусии тук.

За мен:
      Казвам се Чавдар от Варна на 23год. и съм 4-ти курс Експлоатация на флота и пристанищата в ТУ-Варна. Тази година завършвам и все още не знам какво ще правя дали магистратура някъде в чуждина дали някаква работа дали някое покер "Pro", знае ли човек къде ще го отвее вятъра. След покер страстта ми съм много запален рибар и може да поствам някакви снимки на улови освен по покер масите :) . Ето една такава:
      [img][IMG]http://bgsharing.com/images/54844413798925628644_thumb.jpg[/IMG][/img]
      Шаранчетата са между 2 и 3кила много хубави парчета :) .

За покера и целите, които съм си поставил :

С покер се занимавам от около 4 години. Бях започнал с игра между приятели, след това няколко депозита от по 40-50$ и зануляване на началния капитал. След това почнах да изучавам кеш играта като от НЛ5 успях се изкача до НЛ20, но след това последва тилт даунсинг и фалит. И тогава реших да депозирам в Еверест 20$ и играх някакви СНГ 6макс турбо от там направих към 200$ и за мой късмет успях да стана първи на 11$ МТТ с ребай и взех към 1200$. Разбира се изтеглих всичките пари и си оставих 100-тина$ за игра. С парите си взех една кола, а старата ми отиде на Металекс. Последва неспазване на БРМ и зануляване в Еверест. След известна почивка реших изцяло да изучавам МТТ формата и бях много надъхан и последва депозит от 30$ в 888покер. Започнах с минимум входове от 1-2$ и накрая останах с 3.5$ с които записах някакво МТТ Турбо с Ребай и с някакъв неземен късмет станах 2-ри и спечелих 1.2К. Няма да забравя този момент защото той беше решаващ за моето развитие в покера. Изтеглих някаква част от парите и си оставих този път към 500$ и реших, че ще изкачвам лимите на МТТ в 888покер. Живота ме подхвана обаче напред назад пиене, дискотеки, приятели насам натам и нямах време особено за покер. Случайно някак си обаче успях да си счупя глезена и последваха 40дена нон стоп игра на МТТ и изучаване на формата и успях да направя солидна банка за MID stakes в 888покер. За няколко месеца там имам 1800 турнира 67% РОЙ и към 13.5К профит. Дотук обаче с приказката ми в 8-ците.

Бях изпаднал в една дупка от около 1 месец, може би повечето знаят, че акаунта ми в 888покер беше заключен заради някакво недоразумение, но в крайна сметката ми върнаха парите и депозирах в Покерстарс. От 888 заявиха да не се опитвам да си правя нови регистрации при тях. Не бях настроен много добре понеже и преди съм се мъчел да играя в тази зала, но там по никакъв начин не можех да пробия. За мой късмет обаче тръгнах адски добре и засега рънвам много добре. Ето и графиката ми в Покерстарс:

[img][IMG]http://bgsharing.com/images/23842616646151694398.jpg[/IMG][/img]

По принцип съм доста агресивен играч и винаги съм си мислел, че ме бива повече в турбо формата на МТТ турнирите поради простата причина, че играя много ръце 3-бетвам изключително често и т.н.

Цели:

Не обичам да си поставям кой знае какви цели и единственото което ще се опитам да постигна е да успея да се задържа на MID Stakes MTT в старса. И другото е че ще се опитвам да подобрявам играта си и да играя по стегното понеже играя голяма част от ръцете и понякога агресивността ми ми прави лоша шега.

Надявам се да не съм ви отегчил с моята история и да ви е било интересно. Ето и една яка песничка с която ви поздравявам:

• 60 отговора