TAF фрийрол в Betfred Poker отменен?

• numpaf
      numpaf
      Бронз
      Получих e-mail, че играчи от България няма да могат да участват във февруарския Tell-A-Friend Freeroll. Разбира се, не съм много доволен :s_mad: . Половината промоции пропускат нашата общност!
  • 14 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей numpaf,

Аз също съжалявам, че българите не могат да играят в Betfred и изобщно не съм доволен от проваления турнир.

Колегите ми и аз правим всичко възможно, за да сме сигурни, че всички подобни турнири са организирани в зали, до които българите имат достъп.

Надявам се, че тази грешка няма да се повтори отново.

Поздрави,

Станислав
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Aз имам един въпрос относно тези TAF турнири. До сега никога не съм получавал e-mail за такъв. Не, че не ги знам кога са и в кои зали са - все пак ги слагате и като новини ;) , но след като не получавам e-mail това означава ли, че не мога да се регистрирам и защо се получава така?
      Въпроса ми е от чисто любопитство - нямам намерение да си правя сметка навсякъде само заради един турнир.
      Имам поканени приятели със спечелени първи точки през септември,октомври,декември,януари - никакви e-mail-и , сега имам и през февруари ще видим какво става март :P Може би трябва да имам регистрация в залата за да получа такъв?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @GramatikovBG

Най-вероятно не си получил имейл, защото нямаш сметка (тракната към нас), която да е в покер залите, където се провеждат турнирите.
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Моля отново да проверите ситуацията с фрийрола в Бетфред днес, защото напук на имейла, който получих и всички уверения, че не мога да участвам, току що успях да се регистрирам в лобито и всичко изглежда наред :) . Дори мисля, че има и друг участник от нашата общност - Ironman73. :s_cool:
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      И аз съм там - FishZilla :s_cool:
    • pokawhizz
      pokawhizz
      Бронз
      Аз опитах да се регистрирам, но не успях.
      Обаче темата доста се задълба и някой ще трябва да отговаря на въпроса:

ЗАЩО БГ членовете на ПОКЕРСТРАТЕДЖИ са дискриминирани по този начин?

Всичките обяснения до момента са прах в очите ни и аз имам доказателството черно на бяло за това
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей pokawhizz,

Искам отново да те уверя, че в никакъв случай не искаме да дискриминираме членовете на бъларската общност. Ние просто се позоваваме на правилата и условияте за ползване на Betfred, в които пише:

7. Your Warranties and Representations
      You warrant and represent that:
      7.1.you are not a resident of the Turkey , Israel , Cyprus , Estonia , Bulgaria and The United States of America and its territories
      Ако вие сте успели да се регистрирате в покер залата, в такъв случай проблемът е в самата покер зала - което ние в момента се опитваме да разрешим директно с тях. За съжаление отнема повече време, отколкото ние очаквахме.

За да се върна на темата за фрийрола: ако другите играчи са успели да се регистрират, то тогава препоръчаните от тях приятели са изиграли първия си StrategyPoint през януари (каквото е изискването за нашите фрийроли за Покани приятел).

Сигурен ли си, че поне един от твоите препоръчани приятели е събрал първия си StrategyPoint през януари?

Поздрави,
      Надя
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Хмм, странно защо тогава софтуерът им позволява регистрация от България. Като не приемат българи направо да махнат България от списъка с държавите при регистрация и няма да има недоразумения. Ще видим какво ще стане.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей numpaf,

Подобно запитване вече е изпратено на Betfred. Очакваме тяхното официално изявление.

Поздрави,
      Надя
    • pokawhizz
      pokawhizz
      Бронз
      Успех на всички, които успяха да се рег-нат в турнира довечера!
    • Vermaks
      Vermaks
      Бронз
      Има ли българи регистрирани? Че за в момента се бия само с чужденци. Успех на всички ако има регистрирани от българската общност!

6-то място и 300$ отмъкнах, успех на останалите българи в търнира :)
    • terapio
      terapio
      Бронз
      Аз също играх там и съм бесен. Останахме 16 играча, когато ми спря нет, а бях на 3-о място тогава и имах надежди даже за първото място. Обиколих приятели и всички и всички те които бяха към тъпия евроком в Пловдив нямаха нет. 40 мин ме нямаше докато хвана нет в едно заведение и вече бях последен. Имах шанс да да се върна в играта,тъй като имах AQ и влезнах алл ин, като няколко платиха. Дойде асо на флопа и всички чек.Търн и ривър вале и поп и един с 10 и дама ни взе. Ако не бяха тези 40 мин без нета имах голям шанс за повече ама уви. На масата след мен играеше Ironman73, но отпадна и имаше един Маxwell от Димитровград, който предполагам , че е бил Vermaks. Взех 125$ все пак ама се надявах на повече.
    • docheff
      docheff
      Бронз
      Веднъж в месеца ли има такъв турнир ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от docheff
      Веднъж в месеца ли има такъв турнир ?
      Здравей,

Преди имаше турнир всеки месец за програмата Покани приятел и се провеждаше в различна покер зала всеки месец.

Сега обаче подготвяме специална промоция, която ще бъде обявена скоро.

Поздрави,
      Надя