Относно 50$

• killerofgod94
      killerofgod94
      Бронз
      Получих емеил че съм получил 50$ бонус и реших в Еверест покер да играя, и като пробвам да влизам в Еверест покер, пиша си ацц-то паролата и вместо да ме логне ми изписва--
      "we are unable to process your request at this time"
      Някъква помощ? Мерси предварително! :)
  • 7 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей killerofgod94,

Опитах преди малко и нямам проблем с влизането в сметката ми в залата Everest Poker.

Сигурен ли си, че използваш потребителското си име за залата, а не псевдонима?

Ако проблема продължава, свържи се с отдела за обслужване на клиенти на залата. Това можеш да направиш чрез следната страница:

http://www.everestpoker.com/en/contact/email-support

Ще се радвам да споделиш, какво се е случило. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър
    • killerofgod94
      killerofgod94
      Бронз
      Да сигурен съм всичко е както го пиша.
      аз ще се свържа ама незнам английския :(
    • killerofgod94
      killerofgod94
      Бронз
      Имали някакъв вариант тея 50$ бонус дето са във еверест да ги махнете и да си направя регистрация в Бет365 и там да ми превехвълите бонуса?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей killerofgod94,

За съжаление няма такава възможност, след като вече си получил началния си капитал. Също така, към момента той може да бъде получен само в залите Everest Poker и Ladbrokes Poker.

Относно съобщението, можел да им напишеш следното:

Hi there,

I have got problems with logging in to my account at Everest Poker. Error which displayed after I write my login name and password is "we are unable to process your request at this time". I try it several times, but every time it shows me that message. Can you provide me information where can be the problem and what can be done to fix it and I can start to playing in my account.

Thanks in advance!

Kind regards,
      (Твоето име)

Важно! В полето за попълване на имейл адрес, попълни имейл адреса чрез който си регистриран в Everest Poker.

Опитай се да влезнеш отново, преди да им го пратиш и ако пак получиш тази грешка, изпрати им това съобщение.

След като получиш отговора, ако имаш проблеми с разчитането му - можеш да ни пишеш отново, като скриеш информацията за твоя акаунт.

Поздрави,
      Александър
    • killerofgod94
      killerofgod94
      Бронз
      Незнайно от къде се оказа, че преди съм направил регистрация в еверест покера и сега немога да влизам, сигурно е заради бонуса ако знаех нямаше да избера Еверест.
      Възможно ли е да направя Регистрация в Ladbrokes Poker и там да ми дадете бонуса, ако е невъзможно този бонус от 50$ къде отиват и имам ли шанс от ново да ги получа.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей killerofgod94,

В този случай е нужно да се свържеш с отдела ни за обслужване на клиенти. Там ще можем да ти предоставим информация, какво това може да направиш в тази ситуация. Използвай следния адрес: http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Поздрави,
      Александър
    • killerofgod94
      killerofgod94
      Бронз
      Благодаря