Баланс по сметка

• iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Здравейте, от година-две съм регистриран при вас. Преди ми бяхте пратили 50 долара и сега наскоро получих майл, че за старите клиенти плащате още 50 долара за Еверест покер. Сичко супер, получих 50 долара, за ден ги направих 110 /големи ламери са в Евереста да знаете xD / Та както и да е де, въпроса ми е друг - преди доста време бях поканил приятел и сега гледам, че в баланс на сметка на тоя сайт ми пише 25 долара. Та мисълта ми е за какво са тея 25 долара, мога ли по някакъв начин да си ги прехвърля на сметката в Еверест?

thx
  • 12 отговора
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/payout/
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей iLeeT,

Тези $25 означават, че твоят приятел е натрупал 100 стратегески точки. Необходимо е да направиш минимум $50 от програмата Препоръчай Приятел (TAF), за да можеш да си ги изтеглиш.

Повече информация може да откриеш тук.

Поздрави,

Станислав
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      А и няма парите от TAF могат да се пращат само в меншън и фул тилт:(
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Аха ясно мерси. ;]
      Значи трябва да покана оше един-двама, за да станат 50, макар че едва ли ще се занимавам понеже гледам, че парите ще отидат във Фул Тилт /в другите зали нямам сметка/, а тва е най-най-най-нагласената и манипулирана покер зала в света.. Така че не мерси =D

//Edit

За да не пускам нова тема да питам тук - има ли някаква промяна, ако стана сребърен потребител, не бронзов, щото гледам че ми остават не много точки до сребърен
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      аз не съм играл във фул тилт,но съм чувал само хубави неща за тази зала:) иначе изтеглих пуснах TAF парите във фул тилт и ги изтеглих веднага:) така че си заслужава. И аз играя в еверест,която между другото се води залата с най-много "нагласени" врътки:) ,но аз съм много доволен
      Успех по масите
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Сори за офф-а

Още един плюс за Фулл Тилт :D
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Еми не знам пичове, играл съм доста дълго време там и съм се нагледал на такива неща, че просто не мога да ги осмисля.. :] Общо взето, ако след флопа шансовете ми да спечеля ръката са 80/20 за мене, то в 4 от 5 случаи /тука не се бъзикам/ я губя. А трябва да е точно обратното.. Случвало ми се е да съм 98.5% фаворит след флопа /проверих в един покер оддс калкулатор след тва/ и на пича да му излезнат runner, runner..

Сега гледам, че са пуснали rush poker или нещо от сорта, което изглежда интересно, ма там съм се зарекъл да не играя повече.
      Колкото до Еверест, не знам колко е нагласена обаче играят абсолютни бездарници там :] Ако там си загубя тея 50 долара, ще знам че съм най-некадърния покер играч на земята =D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от iLeeT

//Edit

За да не пускам нова тема да питам тук - има ли някаква промяна, ако стана сребърен потребител, не бронзов, щото гледам че ми остават не много точки до сребърен
      Здравей,

Като член със статус Сребро получаваш достъп до пълните статии за този статус, както и до всички видеоматериали за статус Сребро, също така можеш да участваш в тренировки за Сребро..

Тези материали ще са ти на разположение, докато си с този статус. Ако спреш да играеш например и паднеш до Бронз, вече няма да можеш да четеш пълните статии и ще можеш да гледаш само по 4 минути от видеоматериалите.

Поздрави,

Надя
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      В еверест има уникално много риби:) Вчера беше най-лошият ми ден в еверест до сега,като загубих половината си банка,като 90% от загубите бяха от невиждана серия от бед биитове:( но днес всичко е ок, и започвам да градя банката :) ) иначе ако играеш "правилно", е доста трудно да се загубят пари :) )
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Първоначално публикувано от stanio85
      В еверест има уникално много риби:) Вчера беше най-лошият ми ден в еверест до сега,като загубих половината си банка,като 90% от загубите бяха от невиждана серия от бед биитове:( но днес всичко е ок, и започвам да градя банката :) ) иначе ако играеш "правилно", е доста трудно да се загубят пари :) )
      Мда и на мене днеска ми е страшно лош ден, само биитове, затва спрях и да играя да не взема да се тилтна. :)

Nadia, мерси за отговора. Явно с времето ми пада статуса, защото гледах, че за сребърен статус трябват 100 точки, а аз имам над 350 и се зачудих =]
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За статуса ти важат не всички точки, които си събрал, а тези от последните 4 седмици.

На тази страница има повече информация.

Поздрави,

Надя
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Аха, ясно ;] Значи тея дни мисля да стана black member ;P