Помощ ! :(

• evildevill
      evildevill
      Глобален
      Здравейте,казвам се Антон.Правя тази тема защото искам да ви питам дали ще ми искат лична карта когато си пращам пари в Мънибукърс,проблема ми е следния:на 17 съм,тази година през ноември ще правя 18 и нямам лична карта,но тези пари ми трябват много спешно,наще са закъсали яката с парите и може до седмица-две да ни вземат и апартамента ;х не ми е за този капитал 50 $,имам впредвид,че аз ще си депозирам 10 $ и направя всичко за да ги удвоя и така..
  • 2 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Приятел шанса да изтеглиш пари без да имаш банкова карта на твое име и да си над 18 е почти никакъв. Хубаво е че искаш да помогнеш на вашите , но това не е начина.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей evildevill,

Съжалявам да разбера, че си попаднал в такава ситуация, но както achko те посъветва - преди да станеш на 18 години не можеш да играеш покер и освен настоящите проблеми, можеш да си докараш и нови такива, ако се опитваш да го правиш.

След като станеш на 18 години, ще се радвам да се свържеш с нас чрез http://bg.pokerstrategy.com/home/support/ , за да се възползваш от възможностите които предлагаме за начало на покер кариера. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър