Домашен любимец :)

• achko
      achko
      Бронз
      Имате ли си? Аз съм горд притежател на черен котарак на име Сириус Блейк (Мишо на галено) :) Като се тилт-на малко игра с него ми помага - почвам да мисля за одраните си и изпохапани пръсти не за бад бийт-а :D
  • 22 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ето го моят терминатор. Помага срещу стрес, ако обаче самият той не го е предизвикал (докато дъвче стени, кабели, възглавници и всичко, до което може да се докопа) :D

• twinster
      twinster
      Бронз
      Аз имам папагал,куче, и игуанка,като ми остане време ще кача снимки
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Имах котарак - 9 кила звяр. Обаче направихме цялостен ремонт на апартамента и нещо полудя, та сега живей пред блока с една глутница котки. Храня го аз и 7-8 котколюбиви бабички от блока. Иначе в къщи в момента като домашни любимци се срещат една две хлебарки. Грижа се за тях с РАЙД и много любов :D :D :D
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Вземи си обратно котарака и няма да имаш проблем с хлебарките. ;)
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Вярно е - трепи ги. Но не ги яде - само ги размяташе мъртви из къщата :s_cool:
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Аз имам кокошка кълвач. :s_o:

Шегувам се. Нямам нищо засега, но мисля да си вземам хъски. Много ги харесвам и са много умни. Надявам се да го науча да говори по телефона. :s_love:
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      Първоначално публикувано от kymupa
      Аз имам кокошка кълвач. :s_o:

Шегувам се. Нямам нищо засега, но мисля да си вземам хъски. Много ги харесвам и са много умни. Надявам се да го науча да говори по телефона. :s_love:
      Недей! Това е едно от най-ужасните неща, които можеш да си причиниш! Имал съм 5 кучета, последното ми е хъски и няма нищо общо с представите ми за куче. Тези кучета са точно като жените и котките - много красиви, но и много инатливи и капризни! Бих казал, че зависи и от отделния екземпляр, но повечето хъскита просто не подлежат на възпитание! Четох, че хъскито изпълнява команда само и единствено ако вижда смисъл да я изпълни за себе си, а и мога да потвърдя същото от личен опит. Освен това хъскито е куче с невеоятно много потенциална енергия, която има нужда да изразходва постоянно. Живот в града ще е кошмар и за него и за теб. Това е моят съвет. Иначе ако си толкова упорит мойта тамън я сгодих може да ти продам едно като стане време, но пак ти казвам - сам се чудя как да се оправям с нея и не те съветвеам да повтаряш грешката ми.
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      А да го научиш да говори по телефона още по-малко ми се вярва. Всъщност тъпото при тия кучета е, че наистина са адски умни и за да се научат какво се иска от тях им трябва много малко. Проблемът е, че ако не им изнася да го правят, няма сила на света, която да ги накара!
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ем това ще ми е като предизвикателство. :D

Аз по принцип отдавна си мечтая да си взема, даже една приятелка щеше да ми подари едно, но живея в апартамент и е малко кофти. Обаче много се радвам на нейното куче, което е както каза ти голям инат, минава през абсолютно всички локви, беше ми скъсало якето, но все пак толкова много им се радвам. Но първо ще трябва да се преместя в къща може би.
    • bakela
      bakela
      Бронз
      Моята гордост. Сега е при родителите ми, но и не обичам котешки косми по дрехите.
    • achko
      achko
      Бронз
      А моя Черньо се скубе учудващо малко :) Улична превъзходна - яката работа :D Успях да сложа снимка и аз ама е като плакат за което се извинявам ;)

• pepsinkaa
      pepsinkaa
      Бронз

Ето го и моето ангелче :) ))
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Хехе, какви сладки котенца! :s_love:
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Явно повечето тук си падаме по котките :) . Ето го и моят котарак:

• bah22
      bah22
      Треньор
      Треньор
      Ние с приятелката ми също имаме 2-ма котарака. Много помагат при бед бийти и всякаква отрицателна енергия! Ето и малко снимки:

• achko
      achko
      Бронз
      Хахах bah22 и твоите обичат да спят гушнали GSM :) Сега си признай че си му звънял поне веднъж от друг телефон като е спял така :D
      numpaf , и ти си имаш черньо значи :)
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      @Nadia Само бях чувал за "декоративния" ти заек :P
      Всички останали имате прекрасни котки!
      @achko Котката ти има удивителна прилика с моята, лека и пръст ;(

Да са ви живи и здрави и много да ви радват!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Това е моят котарак Сивчо. :D

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от GramatikovBG
      @Nadia Само бях чувал за "декоративния" ти заек :P
      Ама защо в кавички? Вярно е, че вече е с размерите на малък хипопотам, ама пак е декоративен, понеже разкрасява хола! :D
    • 1
    • 2